Punisher ma dostać własny serial. Jedna z gwiazd „Daredevila” potwierdza, że nie wróci do Marvela

Marvel pracuje aktualnie nad serialem „Daredevil: Born Again”, w którym Charlie Cox powróci do swojej roli z produkcji Netfliksa. Dodatkowo w serialu produkowanym dla platformy Disney+ pojawi się Jon Bernthal. Coraz więcej mówi się o tym, że aktor ponownie wcieli się w Punishera także we własnym serialu.

Punisher dostanie solowy serial na Disney+

Wiemy już, że w przyszłym roku zobaczymy Jona Bernthala w roli Punishera w nowym serialu z przygodami Daredevila, ale przecieki sugerują, że nie będzie to zbyt duża rola. Dla tych, którzy chcieliby jednak zobaczyć więcej przygód Franka Castle'a, mamy dobrą wiadomość. Kolejne źródło potwierdziło, że bohater otrzyma swój własny serial. Bernthal najpierw zagra w serialu Daredevil: Born Again, którego premierę zaplanowano na wiosnę 2024 roku na platformie Disney+, a  następnie otrzyma własny, solowy serial. W serialu Punisher z przygodami Daredevila bohater spotka też jednego ze swoich starych wrogów, potężnego Kingpina, z którym przecinały się jego ścieżki w serialu Netfliksa. Kultowego złoczyńcę w Marvelu ponownie zagra Vincent D'Onofrio.

Sprawdź też: Nowe gwiazdy zagrają w Marvelu. To oni stworzą Fantastyczną Czwórkę!

Mamy też definitywne potwierdzenie, że w produkcji Daredevil: Born Again swojego powrotu do roli z serialu Netfliksa nie zaliczy Deborah Ann Woll wcielająca się w Karen Page. Aktorka potwierdziła to osobiście podczas jednego z wystąpień na konwencie. Dodała też, że na razie nie otrzymała też żadnej propozycji, aby pojawić się w świecie DC Comics.

Scenariusz do solowego serialu o przygodach Daredevila stworzyli Matt Corman i Chris Ord, duet twórców pracujący wcześniej nad takimi serialami jak „Wewnętrzny wróg”, „The Brave” oraz „Kamuflaż”.

źródło: MyTimeToShineHello / zdj. Netflix / Marvel