Rachel Zegler na czele obsady nowych „Igrzysk Śmierci”. Poznajcie bohaterów filmu

Wielkimi krokami zbliża się premiera jednego z najgłośniejszych filmów tej jesieni. Już w listopadzie ponownie zawitamy do Panem z filmowego uniwersum „Igrzysk Śmierci”. Tym razem świat ten odwiedzimy jednak wspólnie z Lucy Gray Baird graną przez Rachel Zegler. Zobaczcie, jakiej obsadzie będzie przewodziła przyszłoroczna gwiazda nowej „Królewny Śnieżki”.

O czym opowiedzą nowe „Igrzyska Śmierci”? Poznajcie głównych bohaterów

Każda saga ma swój początek, a każdy bunt potrzebuje pierwszej iskry. Oto Dziesiąte Głodowe Igrzyska. W Kapitolu osiemnastoletni Coriolanus Snow zamierza skorzystać z szansy, jaką jest rola mentora i zdobyć sławę. Potężny niegdyś ród Snowów podupadł i przyszłość Coriolanusa zależy od tego, czy zdoła pokonać konkurentów. Tyle że fortuna nie bardzo mu sprzyja, bo otrzymuje poniżające zadanie.
 
Zostaje mentorem Lucy Gray Baird, dziewczyny z Dystryktu Dwunastego, najbiedniejszego z biednych. Ich losy będą od teraz nierozerwalnie ze sobą splecione – każda decyzja, którą podejmie Snow, może prowadzić do sukcesu lub porażki, triumfu lub klęski. Na arenie rozgrywa się walka na śmierć i życie. Poza areną w Coriolanusie zaczyna budzić się współczucie dla skazanej na zgubę trybutki… Czy warto przestrzegać zasad, gdy liczy się tylko przetrwanie za wszelką cenę?

Tom Blyth jako Coriolanus Snow

01_IS_Tom Blyth kopia-min.jpg

Rachel Zegler jako Lucy Gray Baird

02_IS_Rachel Zegler kopia-min.jpg

Peter Dinklage jako Casca Highbottom

03_IS_Peter Dinklage kopia-min.jpg

Viola Davis jako Dr. Volumnia Gaul

04_IS_Viola Davis kopia-min.jpg

Hunter Schafer jako Tigris Snow

05_IS_Hunter Schafer kopia-min.jpg

Josh Andrés Rivera jako Sejanus Plinth

06_IS_Josh Andrés Rivera kopia-min.jpg

Jason Schwartzman jako Lucky Flickerman

07_IS_Jason Schwartzman kopia-min.jpg

zdj. Lionsgate