Rebecca Ferguson namiesza w świecie „Peaky Blinders”? Przymierza sie do roli w kontynuacji serialu!

Niedawno Netflix zapowiedział oficjalnie, że zajmuje się przygotowaniami do stworzenia filmowej kontynuacji popularnego serialu „Peaky Blinders”, w którym główną rolę przez lata grał odgrywał Cillian Murphy. Wygląda na to, że trwają właśnie poszukiwania nowych gwiazd projektu, a jedną z nich ma zostać Rebecca Ferguson.

Rebecca Ferguson zagra filmowej kontynuacji serialu „Peaky Blinders”?

Długo czekaliśmy na to, aż Netflix zabierze się za dokończenie historii opowiadanej przez lata w serialu „Peaky Blinders”, ale na początku czerwca streamingowy gigant w końcu potwierdził, że powstanie filmowa kontynuacja mająca zamknąć historię Tommy'ego Shelby'ego, w którego wciela się Cillian Murphy.

Zdjęcia do filmu wystartują jesienią tego roku, a premiera planowana jest na 2025 rok. Aktualnie trwają natomiast castingi do nowych ról i pierwszym nazwiskiem łączonym z projektem jest Rebecca Ferguson. Na razie nie ujawniono, kogo aktorka znana między innymi z występu w filmowej „Diunie” i serii „Mission: Impossible” miałaby zagrać w finałowej odsłonie „Peaky Blinders”.

Sprawdź też: „The Boys” sezon 4 – recenzja serialu. Co za dużo, to niezdrowo.

Wiemy natomiast, że historia pokazana w filmie skoncentruje się na dwóch historiach i będzie dotyczyła w dużej mierze nowego pokolenia bohaterów, którzy zostali wprowadzeni w szóstej serii. Aby jednak uspokoić fanów Tommy'ego, dodajmy, że historia nadal będzie powiązana z rodziną Shelbych i z Thomasem stojącym na jej czele.

Za wyreżyserowanie filmowej kontynuacji tworzonej dla platformy Netflix odpowiada Tom Harper pracujący przy serialu już na etapie pierwszego sezonu z 2013 roku. Za scenariusz odpowiada twórca i pomysłodawca „Peaky Blinders”, czyli Steve Knight.

źródło: Jeff Sneider / zdj. Netflix / Warner Bros.