Reżyser „Śmierć nadejdzie dziś” wskrzesi cykl „Paranormal Activity”

Niedawno informowaliśmy Was, że Christopher Landon, reżyser „Śmierć nadejdzie dziśszykuje kolejne, krwawe widowisko. Najnowsze doniesienia wskazują, że jego grafik może wkrótce zapełnić się jeszcze bardziej. Informacja pochodzi od samego Jasona Bluma, głowy studia Blumhouse, który zapowiedział, że Landon zajmie się przygotowaniem następnego rozdziału „Paranormal Activity”.

Paranormal Activity” zakończyło się 2015 roku wraz z „Innym wymiarem”, szóstą i nie zbyt dobrze przyjętą częścią, w reżyserii Gregory'ego Plotkina. Teraz Blum wskazuje, że franczyza nie tylko nie dokonała żywota, a już wkrótce doczeka się kolejnego rozdziału:

Robimy nowe „Paranormal Activity”. Mamy Chrisa Landona, który napisał większość z tych filmów, wyreżyserował jeden z nich, jest kimś w stylu showrunnera cyklu. Teraz próbuje wpaść na pomysł na część siódmą. 

Na ten moment nie jest znany ani tytuł filmu, ani koncept fabularny, ani jak kolejna część wpłynie na kształt i przyszłość cyklu. Nim siódme „Paranormal Activity” zacznie nabierać konkretnego kształtu mamy przed sobą jeszcze jeden reżyserski wysiłek Landona. Kolejny horror opowie o niewytłumaczalnych zamianach ciał, które doprowadzą do makabrycznych w skutkach wydarzeń. W filmie zobaczyć mamy podobno Vince'a Vaugna i Kathryn Newton.

Cieszycie się na powrót „Paranormal Activity”? Dajcie znać w komentarzach. 

Źródł: Comicbook.com / zdj. Blumhouse