Rodzinne spotkanie na polu bitwy? Co wydarzy się w następnym odcinku „Outlandera”?

Na platformie Netflix wylądował właśnie piąty odcinek nowego sezonu serialu „Outlander”. Claire i Jamie znajdują się już w samym centrum walki o niepodległość rodzących się Stanów Zjednoczonych i nadchodzi właśnie kluczowy moment dla tej walki. Kiedy nowy odcinek pojawi się w Polsce? Zobaczcie jego zwiastun.

Outlander” sezon 7 odcinek 7 – kiedy premiera na Netflix?

Siódmy odcinek siódmego sezonu pod tytułem „A Practical Guide For Time-Travelers” zadebiutuje 28 lipca. W Polsce odcinek dostępny będzie na platformie Netflix dzień po premierze w USA, czyli 29 lipca. Siódmy sezon serialu złoży się z 16 epizodów, ale najpierw wyemitowanych zostanie 8 epizodów. Pozostałe pojawią się po przerwie.

Koniecznie sprawdź: Wszystko, co wiemy o 7. sezonie „Outlandera”. Premiera, bohaterowie, fabuła. Co dalej z serialem?

Nowy sezon bazuje na książkach „Tchnienie śniegu i popiołu” oraz „Kość z kości” autorstwa Diany Gabaldon. Co wydarzy się w siódmym odcinku nowego sezonu?  Jamie przygotowuje się do walki z siłami Brytyjczyków. Roger i Brianna nadal przebywają w XX wieku i zaczynają kwestionować intencje Bucka MacKenziego. Tymczasem William staje do walki w swojej pierwszej bitwie.

zdj. STARZ