Ronin w bardziej komiksowym stroju na grafikach z „Avengers: Koniec gry”

Do sieci trafiła nowa grafika pokazująca, jak w filmie „Avengers: Koniec gry” mógł prezentować się Clint Barton jako Ronin wymierzający sprawiedliwość przestępcom, którzy przeżyli „pstryknięcie” Thanosa.

Grafikami przedstawiającymi nieco bardziej komiksowy strój Ronina podzielił się na swoim Twitterze Wesley Burt, jeden z grafików pracujących dla Marvela. Jeremy Renner powróci do świata Marvela za sprawą swojego solowego serialu „Hawkeye”, w którym bohater ma wprowadzić do MCU swoją zastępczynię, Kate Bishop.

Zdjęcia do serialu mają wystartować 28 września w Atlancie, co oznacza, że twórcy nie powinni mieć problemu z przygotowaniem serialu na jesień 2021 roku, czyli termin podawany przez Marvela, jako data premiery serialu

Scenariusz do serialu „Hawkeye” stworzył Jonathan Igla, twórca serialu Mad Men” mający na swoim koncie także historie do pierwszych odcinków takich produkcji jak: „Zagrywka” i „Sorry for Your Loss” z Elizabeth Olsen. Za odcinki pierwszego sezonu serialu „Hawkeye” odpowiadać ma przynajmniej trzech reżyserów. Kontrakt z Marvelem podpisali już Amber Finlayson i Katie Ellwood, duet reżyserski pracujący ostatnio przy serialu „Wielka”, „Kidding”, a także „Troop Zero”. Trzecim zatrudnionym reżyserem okazał się Rhys Thomas pracujący przy programie rozrywkowym „Saturday Night Live”, serialu „Towarzysz detektyw” oraz filmie „Staten Island Summer”.

zdj. Marvel