„Rozczarowani” powracają. 4. sezon animacji Matta Groeniga z datą premiery

Poznaliśmy datę premiery czwartego sezonu animacji „Rozczarowani”, za którą odpowiada Matt Groenig, twórca „Simpsonów”. Nowe odcinki zobaczymy na Netfliksie już od przyszłego miesiąca, dokładnie 9 lutego.

„Rozczarowani” przenoszą widzów do podupadającego średniowiecznego królestwa Dreamland, w którym absurdalne przygody przeżywa młoda, niewylewająca za kołnierz księżniczka, jej zadziorny elfi towarzysz i osobisty demon. Rzućcie okiem na opis kolejnego sezonu

Tajemnice przeszłości Dreamlandu oraz perspektywa jego dalszych losów zbiegają się, gdy nasze trio, w towarzystwie Króla Zøga, rusza na osobiste przygody mające zaważyć na przeznaczeniu królestwa. Rozdzieleni pod koniec trzeciego sezonu, bohaterowie spróbują połączyć siły w toku zawrotnych dziesięciu odcinków. Po drodze trafią do piekielnych rozpadlin i wzniosą się w niebiosa. Zawędrują też wszędzie pomiędzy w tym do Ogrelandu, Steamlandu, w głąb oceanu, wewnątrz katakumb, do obłędnych przytułków, Zaczarowanego Lasu i sennego wymiaru.

Głosu serialowym bohaterom użyczają Abbi Jacobson („Bean”), Nat Faxon („Elfo”) i Eric Andre („Luci”) oraz John DiMaggio, Billy West, Maurice LaMarche, Tress MacNeille, David Herman, Matt Berry, Jeny Batten, Rich Fulcher, Noel Fielding i Lucy Montgomery.

zdj. Netflix