Różowowłosa bohaterka debiutuje w Marvelu. Nowe zdjęcia z planu „Kapitana Ameryki 4”

Marvel wrócił niedawno na plan swojego nowego superbohaterskiego widowiska o przygodach Kapitana Ameryki. W produkcji „Nowy wspaniały świat” obok Sama Wilsona (w tej roli ponownie Anthony Mackie) pojawi się sporo nowych twarzy. Dwie z nich zauważono ostatnio na planie.

Nowy Kapitan Amerykato nowi wrogowie. Oni zadebiutują w filmie Marvela

Marvel rozpoczął ostatnio dodatkowy okres zdjęciowy do nowego filmu o Kapitanie Ameryce. Z tej okazji na planie zameldowała się nie tylko główna ekipa widowiska, ale też sporo innych aktorów, którzy wcielają się drugoplanowych bohaterów. Kilka dni temu na planie „Nowego wspaniałego świata” zauważony został Giancarlo Esposito. Aktor znany z seriali „Breaking Bad” i „Zadzwoń do Saula” wciela się w nieujawnionego jeszcze bohatera, ale zdjęcia z planu sugerują, że będzie to dobrze wyposażony najemnik, który najprawdopodobniej opowie się przeciwko nowemu Kapitanowi Ameryce. Do wrogów następcy Steve'a Rogersa zaliczać się ma także Rachel Leighton grana przez Rosę Salazar (Alita: Battle Angel).

Bohaterka znana także pod pseudonimem Diamondback należy do grupy superzłoczyńców znanej jako Serpent Society. Niedawne przecieki sugerowały, że grupa  została w rzeczywistości całkowicie wycięta z filmu, ale nowe zdjęcia z planu potwierdzają, że przynajmniej ​​Diamondback jest nadal obecna w scenariuszu. Mówi się, że bohaterka ma wykorzystywać tatuaże z diamentowymi kolcami na dłoniach do wystrzeliwania śmiercionośnych pocisków.

Marvel wyznaczył datę premiery filmu „Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat” na 14 lutego 2025 roku. W filmie grają również: Harrison Ford przejmujący rolę, Thaddeusa Rossa, Liv Tyler wracająca jako Betty Ross, Carl Lumbly („Kolor przyjaźni”) i Tim Blake Nelson wracający jako Samuel Sterns z filmu „Incredible Hulk”, który ma być głównym złoczyńcą nowej produkcji Marvela. Reżyserią zajmuje się Julius Onah, twórca filmów „Paradoks Cloverfield” oraz „Luce”.

zdj. Marvel