Russel Crowe przejmuje Prime Video. Nowe filmy z aktorem trafiły do streamingu

Russel Crowe przejmuje dzisiaj platformę Prime Video. Do oferty serwisu trafiły właśnie dwa filmy z udziałem gwiazdora „Gladiatora”. To sprawia, że katalogu platformy znajduje się już 19 tytułów, w których możemy oglądać laureata Oscara.

Filmowe premiery na Prime Video: Russel Crowe w roli głównej

Nowością na platformie Prime Video jest film „Poker Face”, w którym Crowe odegrał podwójną rolę: aktora i reżysera.

Głównym bohaterem produkcji jest Jake Foley, miliarder i właściciel spółki technologicznej, który organizuje pokerową noc dla swoich najlepszych przyjaciół. Gra o najwyższe stawki przybiera niespotykane oblicze, gdy gospodarz zaczyna wyciągać na jaw skrywane przez lata sekrety. Wkrótce beztroski z pozoru wieczór zamienia się w koszmar jaki nikomu z nich się nie śnił.

Obok Crowe'a w obsadzie są także: Elsa Pataky, Liam Hemsworth, Jacqueline McKenzie, Matt Nable, RZA, Lynn Gilmartin, Steve Bastoni oraz Daniel MacPherson. Film do własnego scenariusza wyreżyserował sam Russell Crowe. Udział przy tworzeniu historii do produkcji miał także Stephen M. Coates. Premierę filmu „Poker Face” zapowiedziano w kinach na 16 listopada.

Russel Crowe w filmie o narodzinach boksu

Drugą z nowości jest film „Narodziny mistrza” opowiadający o losach angielskiego pięściarza Jema Belchera, najmłodszego mistrza świata.

Na przełomie XIX i XX wieku bokserskie pojedynki na gołe pięści zaczęły mocno zyskiwać na popularności. Wtedy rozpoczęła się fascynująca historia Jema Belchera, kilkukrotnego mistrza Anglii, nazywanego Napoleonem ringu, który wyniósł sporty walki na zupełnie inny poziom.

W roli Belchera na ekranie zobaczymy Matta Hookingsa (również scenarzystę oraz producenta filmu). Na ekranie partnerować będą mu Ray Winstone jako trener Bill Warr, a także Russel Crowe, Marton Csokas, Jodhi May, Steven Berkoff, Julian Glover oraz Bill Moseley. Obraz wyreżyserował Daniel Graham.

Uwaga! Pamiętajcie, że jeśli jeszcze nie korzystaliście z serwisu Prime Video, to otrzymacie 30 dni darmowego okresu próbnego. Po jego zakończeniu możecie skorzystać z rocznej subskrypcji, która wynosi tylko 49 zł.

Russel Crowe filmy na Prime Video-min.jpg

zdj. Kristina Afanasyeva / Depositphotos