Ruszyła nowa platforma streamingowa. Poznajcie serwis Vodylla

Na polskim rynku streamingu pojawiła się nowa platforma streamingowa. Serwis Vodylla jest platformą tematyczną, która zbiera w jednym miejscu ekscytujące dokumenty od głównych światowych dystrybutorów, które zaspokajają potrzebę przeżywania autentycznych emocji. Co wiemy o serwisie, jego ofercie i cenie?

Nowa platforma streamingowa wystartowała. Ile kosztuje Vodylla?

Na start serwis Vodylla przygotował 500 godzin wyspecjalizowanego contentu. Dodatkowo platforma obiecuje setki godzin zakontraktowanych materiałów, z których wiele jest właśnie przygotowywanych w wersji na polski rynek. Wkrótce do katalogu mają dołączyć wyjątkowe, oryginalne produkcje dokumentalne RDF Entertainment. Pierwsza premiera, która poruszy miliony Polaków, pojawi się już za kilkanaście dni.

Platforma skierowana jest do dorosłego widza, który interesuje się wielką polityką, historią, konfliktami zbrojnymi, misjami elitarnych sił specjalnych czy rywalizacją wywiadów. Przedstawiciele serwisu zaznaczają, że Vodylla  nie jest platformą familijną. To mocne dokumenty pokazujące prawdę, która wywołuje autentyczne emocje, często silniejsze niż w przypadku filmów fabularnych. Uzupełnieniem oferty tematycznej dostarczającej adrenaliny są filmy o ikonach pop kultury oraz doskonała rozrywka. Ze względu na swoją specjalizację serwis nie zamierza konkurować z gigantami streamingu.

Sprawdź też: Tak będzie wyglądała platforma Max. HBO pokazało nowy serwis streamingowy.

Na początku Vodylla będzie platformą przeglądarkową, nie wymagającą instalacji żadnych aplikacji. Użytkownicy telefonów marki Apple mają możliwość streamowania treści z telefonu bezpośrednio na telewizor. Cena miesięcznego dostępu wynosi 19,90 zł. Płatność obsługiwana jest przez system płatności Przelewy 24 poprzez karty płatnicze Visa i MasterCard.

Oferta serwisu Vodylla

Na świat Vodylli składają się świetne dokumenty kinowe, w tym światowe hity nominowane do Oscara, nagradzane na festiwalach filmowych jak Sundance czy Tribeca, krótsze dokumenty telewizyjne tak lubiane przez Polaków oraz unikalne mini seriale i wieloodcinkowe seriale dokumentalne. Do powiększanej o przebojowe dokumenty i formaty rozrywkowe biblioteki zagranicznych filmów wkrótce dołączą wyjątkowe, oryginalne produkcje dokumentalne RDF Entertainment.

Vodylla jest platformą tematyczną, która nie konkuruje ze względu na swoją specjalizację z gigantami streamingu. Zbieramy w jednym miejscu w sieci świetne, legalne dokumenty od głównych światowych dystrybutorów, które zaspokajają potrzebę przeżywania autentycznych emocji. Udowadniamy, że film dokumentalny może być bardziej ekscytujący niż fabularny. – Mówi Przemysław Petryszyn z RDF Entertainment, właściciela Vodylli. I dodaje: 19,90 zł za miesięczną subskrypcję to cena za wysoka dla użytkownika niezainteresowanego ofertą platformy, ale przystępna dla właściwego odbiorcy Vodylli. Pozwala nam utrzymać i rozwijać wartościowy produkt.

Na start w ofercie serwisu znajdziecie między innymi nominowany do Oscara dokumentCartel Land” o ludziach po obu stronach granicy amerykańsko-meksykańskiej, którzy walczą z brutalnym kartelem narkotykowym, czy film „Ja. Snajper” – wyłącznie dla ludzi o mocnych nerwach. „Neavy Seals. Prawdziwa historia” pokazuje z wykorzystaniem oryginalnych dokumentów działania tej elitarnej jednostki od plaż Normandii, przez wojnę w Korei i Wietnamie, po Irak i Afganistan. Z kolei dwuczęściowy „Queen. Nasze dni” to wielowymiarowy portret zespołu i Freddiego Mercury'ego. Pośród formatów rozrywkowych można znaleźć natomiast „Family Feud”, oryginalną amerykańską, komediową i niegrzeczną Familiadę, którą prowadzi charyzmatyczny showman Steve Harvey, jak też relaksujący, pełen humoru „Moon Talk”, czyli rozmowy z polskimi gwiazdami przy świetle Księżyca.

 

źródło: informacja prasowa / zdj. Vodylla