Ryan Reynolds i Aubrey Plaza głównymi gwiazdami komediowego filmu drogi dla dorosłych

Ogłoszono główną obsadę szykowanej przez wytwórnię Legendary komediowej hybrydy animacji i live-action „Animal Friends”. W filmie zapowiadanym jako kino drogi w wydaniu tylko dla dorosłych pojawią się Ryan Reynolds („Deadpool”), Jason Momoa („Aquaman”), Vince Vaughn („Piękna i rzeźnik”) i Aubrey Plaza („Biały lotos”).

Ryan Reynolds i Aubrey Plaza połączą siły w nowej komedii

W kontekście fabuły gwiazdorska produkcja jest na ten moment trzymana w ścisłej tajemnicy. Wiemy natomiast, że za kamerą znajdzie się laureat statuetki Emmy Peter Atencio, współtwórca skeczowej serii „Key & Peele”, która wprowadziła na ekran znakomity komediowy duet Jordana Peele'a („Uciekaj!”) i Keegana-Michaela Keya.

Sprawdź też: Angelina Jolie i Halle Berry będą jak Bond i Bourne. Aktorki spotkają się w nowym thrillerze akcji.

Pomysłodawcy „Animal Friends Kevin Burrows i Matt Mider, będący jednocześnie scenarzystami, przedstawili projekt należącej do Reynoldsa firmie produkcyjnej Maximum Effort. Autorzy mają w dorobku takie tytuły jak „Męska paczka”, „Gentlemen Lobsters” i serię „Don't”. Animowanymi elementami filmu zajmie się studio DNEG Animation (odpowiedzialne za powstający obecnie reboot „Garfielda” i serial „Entergalactic” Netfliksa).  

Na chwilę obecną nie wiemy, kiedy ruszą prace na planie filmu.

źródło: Deadline / zdj. Apple / RoadsideFlix