Ryang Gosling i Chris Evans na plakatach z filmu „The Gray Man” od braci Russo. Pierwszy zwiastun już jutro!

Do sieci zawitały nowe plakaty z gwiazdami filmu „The Gray Man”, czyli nadchodzącego widowiska akcji od braci Russo, które już za dwa miesiące trafi do oferty Netfliksa. W szpiegowskim obrazie twórców największych hitów MCU w rolach głównych zobaczymy Ryana Goslinga, Chrisa Evansa oraz Anę de Armas. Streamingowy gigant ogłosił, iż już jutro pokazany zostanie premierowy zwiastun produkcji.

The Gray Man” – fabuła i obsada szpiegowskiego widowiska Netfliksa od braci Russo

Głównym bohaterem „Szarego człowieka” jest niezależny zabójca na wynajęcie i były agent CIA Court Genry (w tej roli Gosling). Mężczyznę ściga psychopatyczny były współpracownik Lloyd Hansen (Evans), który siedzi na ogonie Genry'ego wraz ze swą ekipą. Przeciwnik protagonisty wyznacza za jego głowę nagrodę, co rozpoczyna globalną obławę międzynarodowej siatki zabójców

Film bazuje na debiutanckiej powieści amerykańskiego pisarza Marka Greaneya (bliski współpracownik kultowego Toma Clancy'ego). „The Gray Man”, który jest najdroższą produkcją w historii streamera, ma być pierwszą odsłoną nowej franczyzy szpiegowskiego kina akcji Netfliksa. Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że platforma pracuje już zarówno nad prequelem, jak i sequelem obrazu.

Sprawdź też: „Stranger Things” powraca w (dosłownie) wielkim wydaniu. Recenzje 4. sezonu trafiły do sieci

W międzynarodowej obsadzie nowego filmu braci Russo znaleźli się m.in. gwiazdor serialu „Bridgertonowie” Regé-Jean Page , gwiazdor Bollywoodu Dhanush, Jessica Henwick („Matrix Zmartwychwstania”), Wagner Moura („Narcos”) Julia Butters („Pewnego razu...w Hollywood”), Bily Bob Thornton („Fargo”) oraz Michael Gandolfini („Wszyscy święci New Jersey”).

Reżyserami filmu są Anthony i Joe Russo, który sporządzili scenariusz wraz z Christopherem Markusem oraz Stephenem McFeely („Avengers”).

Data premiery filmu „The Gray Man” na Netfliksie. Plakaty z bohaterami widowiska

The Gray Man” zadebiutuje w ofercie Netfliksa już 22 lipca 2022 roku.

gray-man-netflix-ryan-gosling-sierra-six-1653312457.jpeg

netflix-gray-man-posters-chris-evans-lloyd-hansen-1653312520.jpeg

gray-man-netflix-poster-ana-de-armas-dani-1653312674.jpeg

dhanush in the gray man for netflix.jpg

Zdj. Netflix