Samuel L. Jackson i Uma Thurman znowu razem! To ich pierwszy wspólny projekt od lat

W sieci pojawiła się pierwsza fotka z komediowego thrillera „The Kill Room, którego głównymi gwiazdami są Samuel L. Jackson, Uma Thurman i Joe Manganiello. Dla pierwszej dwójki jest to pierwsze pełnoprawne filmowe spotkanie od 1994 roku, a dokładnie: od czasu słynnego „Pulp Fiction” Quentina Tarantino – co prawda na początku XXI wieku aktorzy spotkali się jeszcze na planie „Kill Billa”, ale Samuel L. Jackson pojawił się wówczas na planie w ramach epizodycznego występu.

Samuel L. Jackson i Uma Thurman zagrali razem w nowym filmie

„The Kill Room” opowie historię płatnego zabójcy (Manganiello) jego szefa (Jackson) i handlarki dziełami sztuki (Thurman). Chcąc wyprać trochę pieniędzy w świecie sztuki, bohaterowie wpadają w poważne tarapaty, gdy zabójca z dnia na dzień staje się awangardową sensacją. W całą sytuację wplątana zostanie też niejaka Grace, w którą wcieliła się Maya Hawke, gwiazda „Stranger Things” i córka Umy Thurman. Dodajmy, że jest to pierwszy raz gdy aktorka spotyka się na ekranie ze swoją matką.

W obsadzie są rownież między innymi Larry Pine, Dre Hemingway, Debi Mazar, Noam Shapiro oraz Liv Morgan.

Sprawdź też: A24 pokaże film o słynnej rodzinie wrestlerów. Na czele obsady Zac Efron i gwiazdor „Miśka”

the killer rom zdjęcie z filmu.jpg

Wyreżyserowaniem filmu zajęła się Nicol Paone („Chick Fight”). Autorem scenariusza jest natomiast Jonathan Jacobson („Dzieciaki”).

The Kill Room” został wystawiony na sprzedaż podczas tegorocznej odsłony Festiwalu Filmowego w Cannes. Datę amerykańskiej premiery filmu ustalono później na 28 września 2023.

źródło: Discussing Film / zdj. Paul Smith / Asatur Yesayants / Depositphotos.com