Scena po napisach z „Marvels” wyciekła do sieci! Powrót znanej twarzy i nowa drużyna

W niektórych krajach widzowie mogą oglądać już najnowsze widowisko Marvela. Jeden z widzów zdołał potajemnie nagrać scenę po napisach z „Marvels” i umieścił ją w sieci. Pojawiły się też zdjęcia ze sceny zapowiadającej utworzenie nowej drużyny. Jeśli chcecie już teraz przekonać się, który z dawnych bohaterów powraca do filmowego uniwersum Marvela, to poniżej znajdziecie materiał wideo w całkiem przyzwoitej jakości.

Dwie sceny po napisach z filmu „Marvels wyciekły do sieci

O tym, jak będzie wyglądała scena po napisach w nowym filmie z Brie Larson, mówiło się już od pewnego czasu, a dzisiaj możemy się na własne oczy przekonać, że informacje zapowiadające powrót jednego z dawnych bohaterów były w 100% prawdziwe.

W jednej z końcowych scen z filmu widzimy jeszcze, jak Kamala Khan znana również jako Ms. Marvel spotyka się z Kate Bishop graną przez Hailee Steinfeld. Potężna bohaterka, która właśnie uratowała świat wspólnie z Kapitan Marvel proponuje uczennicy Hawkeye'a dołączenie do jej zespołu. Nie zostaje to powiedziane wprost, ale możemy traktować tę wypowiedź jako nawiązanie do zapowiadanego od pewnego czasu utworzenia nowej drużyny Young Avengers. Scena kończąca nowy film Marvela ponownie nawiązuje do alternatywnych światów i wprowadza do MCU jeszcze jednego z dawnych X-Menów!

Na koniec filmu oglądamy scenę, w której dowiadujemy się, że Monica Rambeau została uwięziona w alternatywnej rzeczywistości. Bohaterka budzi się szpitalnej sali i nie zdaje sobie sprawy, gdzie jest.  Momentalnie doznaje jednak wielkiego szoku, gdy staje twarzą w twarz z Marią Rambeau graną przez Lashanę Lynch. Nie jest to jednak jej matka, a alternatywna wersja bohaterki – wygląda na to, że Monica Rambeau nie trafiła jednak na tę samą Ziemię, która odwiedziliśmy drugim filmie o Doktorze Strange'u, kiedy to Maria Rambeu odgrywająca w tym świecie rolę Kapitan Marvel starła ze Scarlet Witch. Największą niespodzianką w tej scenie jest jednak to, że w pokoju pojawia się też Bestia z klasycznych filmów o X-Menach. W bohatera ponownie wcielił się Kelsey Grammer. Marvel ponownie łączy więc swoich bohaterów z postaciami znanymi z filmów studia 20th Century Fox.

@justin.burns2 the Marvels leaked post credit scene in higher quality Follow @supercon_officials and Turn on notifications for daily Marvel Content • Like and Share and Comment Give credit if you repost • Tags>>

zdj. Marvel