Serial „Fallout” przedłużony na drugi sezon! Kiedy premiera na Prime Video?

Formalności stało się zadość. Fani postapokaliptycznej sagi mogą już oficjalnie cieszyć się z przedłużenia serialu „Fallout” na drugi sezon. Mamy pewność, że produkcja powróci na platformę Prime Video z nowymi odcinkami.

2. sezon serialu „Fallout” potwierdzony! Kiedy premiera?

Zamówienie drugiego sezonu serialu było tylko formalnością. „Fallout” został świetnie przyjęty przez widzów i krytyków, a także fanów gier i cieszył się dużą popularnością na platformie Prime Video. Było więc tylko kwestią czasu, kiedy Amazon ogłosi zamówienie drugiego sezonu, tym bardziej że firma już jakiś czas temu zaczęła ubiegać się o ulgę podatkową w wysokości 25 mln dolarów z tytułu realizowania następnych odcinków na terenie Kalifornii. „Fallout” stał się jednym z trzech najczęściej oglądanych tytułów w historii Prime Video, a Jennifer Salke, szefowa Amazon MGM Studios, wyraziła swoje podekscytowanie wznowieniem serialu na drugi sezon, chwaląc przy tym cały zespół kreatywny za wykonaną pracę. 

Oparty na popularnej serii gier wideo, „Fallout” zabiera widzów w podróż do świata postapokaliptycznej przyszłości. Serial zagłębia się w życie mieszkańców elitarnych schronów przeciwatomowych, którzy mają za zadanie odbudowanie ludzkości. Gdy ich spokojne życie zostaje zakłócone, jedna z bohaterek musi ruszyć przez napromieniowane i pełne niebezpieczeństw pustkowie, aby uratować rodzinę. Wejście w dziwaczny i porywająco brutalny świat na zawsze odmieni jej życie.

Sprawdź też: Netflix ogłasza koniec serialowego „Wiedźmina”. Piąty sezon będzie ostatnim!

Fallout sezon 2

Stworzony przez Jonathana Nolana i Lisę Joy serialowy „Fallout” urzekł widzów komediowym podejściem do przedstawienia postapokaliptycznego świata, zachwycił wizualną oprawą i gwiazdorską obsadą. Serial momentalnie zyskał szerokie uznanie dzięki odważnej narracji i wciągającemu budowaniu świata. Dzisiaj mamy już pewność, że zostawione na końcu pierwszego sezonu otwarte drzwi do kontynuowania historii głównych bohaterów nie zostaną brutalnie zatrzaśnięte i dowiemy się, jak potoczą się ich losy.

Obsadzie serialu przewodzi Ella Purnell, a obok niej występują: Aaron Moten, Kyle MacLachlan, Walton Goggins, Moisés Arias, Sarita Choudhury, Michael Emerson, Leslie Uggams, Frances Turner. 

Produkcja drugiego sezonu „Fallouta” rozpocznie się najprawdopodobniej jeszcze w tym roku, a to pozwala nam mieć nadzieję, że powrót serialu nastąpi już pod koniec 2025 roku. Jeśli termin ten nie będzie mógł być jednak dotrzymany, to powinniśmy spodziewać się premiery wiosną 2026 roku.

zdj. Amazon Prime Video