Serial „Obsesja Eve” dostanie czwarty sezon!

Stacja BBC America jeszcze przed premierą trzeciej serii ogłosiła, że serial „Obsesja Eve” został przedłużony na czwarty sezon.

Data premiery trzeciej serii nie została jeszcze ustalona, ale możemy zakładać, że produkcja powróci na mały ekran w okolicach kwietnia 2020 roku. To pozwala nam wstępnie zakładać, że czwarta seria będzie miała premierę w pierwszej połowie 2021 roku.

Jak na razie nie ustalono także, kto będzie odpowiadał za czwarty sezon w roli showrunnera. Nad trzecią serią czuwa Suzanne Heathcote, a za dwie poprzednie serie odpowiadały: Emerald Fennell i Phoebe Waller-Bridge, prowadzące odpowiednio drugi i pierwszy sezon.

Wygląda na to, że stacja BBC America jest zadowolona z wyników osiągniętych przez drugi sezon. Zakończona w maju seria spotkała się z dużym wzrostem oglądalności względem pierwszego sezonu i średnio nowe odcinki oglądało 1,8 miliona widzów, w tym 754 000 widzów w wieku 25-54 lata.

W trzecim sezonie w głównej obsadzie powrócą: Sandra Oh, Jodie Comer, Fiona Shaw, Owen McDonnell, Kim Bodnia i Kirby Howell-Baptiste. W nowych odcinkach zagrają także: Gemma Whelan, Pedja Bjelac, Camille Cottin, Steve Pemberton, Raj Bajaj, Turlough Convery, Danny Sapani, Evgenia Dodina oraz Harriet Walter znana widzom seriali Sukcesja” i The Crown”.

źródło: Variety.com / zdj. BBC America