Serial „Special Ops: Lioness” z Zoe Saldaną i Nicole Kidman dostanie drugi sezon!

Trochę to trwało, ale mamy w końcu pewność, że doczekamy się kontynuacji nowego serialu Taylora Sheridana pod tytułem „Special Ops: Lioness”. Produkcja, w której główne role zagrały Zoe Saldaña i Nicole Kidman została zamówiona na drugi sezon.

Powstanie drugi sezon serialu „Special Ops: Lioness

Serial „Special Ops: Lioness” debiutował w Polsce kilka miesięcy po premierze w USA. Pierwszy sezon szpiegowskiej produkcji tworzonej pod okiem Taylora Sheridana, twórcy Yellowstone pojawił się w naszym kraju w grudniu za sprawą platformy SkyShowtime, czyli ponad cztery miesiące po premierze za oceanem. Wydawało się, że po tym, jak produkcja z główną rolą Zoe Saldañy okazała się kolejnym spektakularnym sukcesem Sheridana, szybko doczekamy się informacji o zamówieniu drugiego sezonu, ale tak się jednak nie stało.

Dopiero dzisiaj platforma Paramount+ potwierdziła, że „Special Ops: Lioness” doczeka się kontynuacji. Pierwszy odcinek był najczęściej oglądaną premierą na platformie, a jego popularność utrzymywała się na wysokim poziomie przez cały sezon. W pierwszym tygodniu serial przyciągnął prawie 6 mln widzów.

Sprawdź też: Nadchodzi nowy film z serii „Władca Pierścieni”! Opowie o Gollumie!

Special Ops: Lioness

Nie ujawniono na razie żadnych szczegółów na temat fabuły drugiego sezonu oraz jego obsady. Finał  pierwszego sezonu pozostawia nam jednak całkiem szeroko otwartą furtkę do kontynuacji. Wygląda na to, że Cruz Manuelos grana przez Layslę De Oliveirę nie będzie chciała uczestniczyć w kolejnych misjach agencji, ale główna bohaterka grana przez Zoe Saldañę wbrew swoim zapowiedziom nie podjęła decyzji o zakończeniu pracy dla rządu i zapewne czekają ją kolejne trudne misje w walce z terroryzmem. Cały czas spory potencjał ma też rodzinny wątek jej bohaterki. Drugi sezon serialu „Special Ops: Lioness”  powinien pojawić się najwcześniej w pierwszej połowie 2025 roku.

zdj. Paramount+