Serial „Tabu” z Tomem Hardym w roli głównej lada dzień trafi na Netflix. Kiedy premiera?

Popularny brytyjski serial „Tabu” stworzony przez Stevena Knighta („Peaky Blinders”), Toma Hardy'ego i Chipa Hardy'ego doczeka się premiery w polskiej ofercie platformy Netflix. Kiedy produkcja zadebiutuje w streamingowym serwisie? Poznajcie szczegóły.

Serial „Tabu” przygotowany dla BBC One i amerykańskiej stacji FX w Polsce emitowany był na antenie stacji HBO w 2017 roku i przez pewien czas znajdował się także w ofercie serwisu HBO GO. Teraz produkcja zostanie pokazana widzom platformy Netflix. Premierę pierwszego sezonu zapowiedziano już na 11 marca. W dniu premiery od razu udostępnionych zostanie osiem odcinków składających się na debiutancką serię.

Sprawdź też: Co z 2. sezonem „Tabu”? Tom Hardy zapowiada kontynuację serialu.

Głównym bohaterem serialu jest James Keziah Delaney, który w 1814 roku powraca z Afryki do Londynu, aby zająć się rodzinnym interesem po śmierci ojca i zemścić się na ludziach odpowiedzialnych za jego śmierć. Okazuje się jednak, że prowadzenie firmy nie jest takie łatwe, a James ma wielu wrogów, w tym członków Kompanii Wschodnioindyjskiej, która chce przejąć rodzinny interes bohatera. 

źródło: Filmozercy.com / zdj. BBC