Serial „The Last of Us” na dobrej drodze do powrotu! Padła konkretna data

Serial „The Last Of Us” może wyjść cało z całego zamieszania związanego ze strajkiem aktorów i scenarzystów. Wygląda na to, że pierwotny termin rozpoczęcia zdjęć do drugiego sezonu zostanie dotrzymany, lub zaliczy co najwyżej kilkutygodniowe opóźnienie.

„The Last Of Us 2” termin rozpoczęcia zdjęć wyznaczony. Hitowy serial HBO przybędzie na czas

Craig Mazin czuwający  nad serialem „The Last Of Us” jako showrunner ujawnił termin rozpoczęcia zdjęć do drugiego sezonu. Przez ostatnie miesiące mówiło się sporo o tym, że trwające kilka miesięcy protesty scenarzystów i aktorów mogą opóźnić powrót na plan hitowej produkcji HBO. Okazuje się jednak, że ekipa będzie mogła zameldować się do pracy w podobnym okresie, do tego, który został pierwotnie wyznaczony.

Goszcząc ostatnio na panelu A Night in the Writers' Room, na którym zebrali się scenarzyści popularnych seriali z ostatniego roku, showrunner „The Last Of Us” zapowiedział, że zdjęcia do drugiego sezonu wystartują dokładnie 12 lutego przyszłego roku. Jeszcze przed wybuchem startu mówiło się, że HBO chciało rozpocząć prace na planie drugiego sezonu na początku 2024 roku w Vancouver. To oznacza, że stacja zdołała utrzymać pierwotnie wyznaczony termin lub musiała przesunąć go tylko o kilka tygodni. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich widzów czekających na dalsze losy Joela i Ellie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z najnowszym planem, to „The Last of Us” może powrócić nawet na początku 2025 roku.

The Last Of Us serial - Pedro Pascal i Bella Ramsey

Koniecznie sprawdź też:

źródło: variety.com / zdj. HBO