Serialowy hit od Apple TV+ wraca z 3. sezonem. Data premiery i zdjęcia z  „The Morning Show”

Wiemy już, kiedy na platformę Apple TV+ powróci jeden z flagowych seriali tego serwisu. Oficjalnej daty premiery doczekała się trzecia seria produkcji „The Morning Show”. Pojawiły się też pierwsze zdjęcia pokazujące nowych oraz powracających bohaterów. Zobaczcie sami.

The Morning Show wraca z trzecim sezonem. Premiera we wrześniu

W tym sezonie przyszłość stacji zostaje poddana w wątpliwość, a lojalność pracowników zostaje wystawiona na wielką próbę, gdy gigant technologiczny zaczyna interesować się UBA. Wszystko to sprawia, że dochodzi do zawierania nieoczekiwany sojuszy, prywatne sekrety stają się bronią, a każdy z bohaterów zostaje zmuszony do skonfrontowania się ze swoimi podstawowymi wartościami zarówno w redakcji, jak i poza nią.

Sprawdź też: Nie martwcie się o przyszłość „The Morning Show”. Apple zamówiło czwarty sezon.

W trzecim sezonie do swoich ról wracają: Julianna Marguiles, Jennifer AnistonReese Witherspoon, Billy Crudup, Mark Duplass, Nestor Carbonell, Karen Pittman, Bel Powley, Desean Terry, Janina Gavankar, Tom Irwin, Marcia Gay Harden, Ruairi O’Connor, Hasan Minhaj, Holland Taylor, Tara Karsian i Valeria Golino.

Od trzeciego sezonu w „The Morning Show pojawiać będą się również: Jon Hamm, Natalie Morales, Nicole Beharie, Tig Notaro oraz Stephen Fry. Premierę trzeciego sezonu serialu wyznaczono na platformie Apple TV+ już na 13 września. Na nową serię złoży się 10 odcinków.

mgpuk7x5 kopia-min.jpg

g965g5v8 kopia-min.jpg

ili1faj1 kopia-min.jpg

Fzy0r3TX0AEFY4C-min.jpg

12tv0zbt kopia-min.jpg

2ixge9r6 kopia-min.jpg

Fzy0ZQMWAAAN_XR-min.jpg

zdj. Apple TV+