Serialowy prequel „Johna Wicka” z pierwszą zapowiedzią. Zameldujecie się w Continentalu?

W kinach można jeszcze oglądać czwartą część filmowych przygód Johna Wicka, a telewizyjny oddział studia Lionsgate rusza z promocją pierwszego serialowego prequela serii o płatnym zabójcy szukającym zemsty za śmierć ukochanego szczeniaka. Jak zapowiada się „The Continental” opowiadający historię młodego Winstona i Charona? Zobaczcie.

O czym opowie serialowy prequel „Johna Wicka”?

Serial „The Continental” złoży się z trzech części i opowie historię Winstona próbującego odnaleźć się w burzliwych latach 70. ubiegłego wieku, kiedy w Nowym Jorku zaczynała rządzić mafia. Zobaczymy, jak bohater próbuje przejąć władzę w Continentalu będącym przystanią dla płatnych zabójców i zmaga się przy tym z własną przeszłością. W młodego Winstona wcielił się Colin Woodell, a jego przyjaciela i współpracownika Charona zagrał Ayomide Adegun.

Sprawdź też: Padł ostatni klaps na planie 4. sezonu „The Boys”. Jeffrey Dean Morgan i Karl Urban na nowej fotce.

Za serial jak showrunnerzy i scenarzyści odpowiadają Greg Coolidge („Pracownik miesiąca”) i Kirk Ward („Tenacious D”). W obsadzie znaleźli się także: Peter Greene („Pulp Fiction”), Jeremy BobbMel Gibson, Hubert Point-Du Jour („The Good Lord Bird”), Jessica Allain („Pralnia”), Mishel Prada („Vida”), Nhung Kate („The Housemaid”) i Ben Robson („Królestwo zwierząt”).  

W Stanach Zjednoczonych serial trafi do widzów za pośrednictwem platformy Peacock. Na międzynarodowym podwórku jego dystrybucją zajmie się z kolei Amazon. W Polsce i w innych krajach produkcja „The Continental” dostępna będzie więc na Prime Video. Premierę zapowiedziano na wrzesień.

zdj. Lionsgate