Sienna Miller, Sam Worthington i Jamie Campbell Bower zagrają obok Kevina Costnera w jego nowym filmie

Kevin Costner pełną parą przygotowuje się do wejścia na plan swojego nowego filmu. Do obsady produkcji „Horizon”, w którym Costner zagra także jedną z głównych ról, dołączyli właśnie Sienna Miller („Anatomia skandalu”), Sam Worthington („Avatar”) i Jamie Campbell Bower, którego mogliśmy niedawno oglądać w serialu „Stranger Things”.

Costner wejdzie na plan swojego nowego filmu już pod koniec sierpnia. Prace na planie będą odbywały się w stanie Utah. Swoim nowym filmem Costner mający na koncie trzy reżyserskie projekty wróci za kamerę po niemal 20 latach od wypuszczenia swojego ostatniego projektu, którym było „Bezprawie” z 2003 roku. Aktor nie tylko zagra w filmie oraz odpowie za jego reżyserię, ale będzie również jego producentem. Costner sfinansuje przedsięwzięcie za pośrednictwem swojej firmy Territory Pictures. Premiery filmu „Horizon” możemy spodziewać się najwcześniej w drugiej połowie 2023 roku.  

Sprawdźcie też: Emily Blunt dołącza do Ryana Goslinga w filmie „The Fall Guy” o słynnym kaskaderze i łowcy nagród.

Horizon” zapowiadany jest jako widowisko zbliżone rozmachem i epickością do produkcji „Tańczący z wilkami” z 1990 roku. Kevin Costner zapowiedział, że film będzie wielowątkową kroniką kilkunastoletniego okresu ekspansji amerykańskiego zachodu przeplatanego wojną secesyjną, która wypełniona była niebezpieczeństwami takimi jak żywioły natury, interakcja z rdzenną ludnością oraz wyjątkowa determinacja i niejednokrotnie bezwzględność osadników. Film skupi się właśnie na tej podróży i opowie ją jednocześnie w szczery i przystępny sposób, podkreślając przy tym punkty widzenia i konsekwencje wyborów bohaterów, który wypływały na ich życie i śmierć.

źródło: deadline.com / zdj. Disney / Netflix