Sigourney Weaver i jej nowa bohaterka na zdjęciu z filmu „Avatar: Istota wody”

Disney kontynuuje promowanie swojej największej kinowej premiery tego roku. Magazyn EMPIRE pokazał właśnie kolejne zdjęcie z produkcji „Avatar: Istota wody”, na którą fani serii czekają od ponad dekady.

Wczoraj mogliśmy zobaczyć na zdjęciu bohaterkę graną przez Kate Winslet. Kultowa aktorka wcieliła się w postać Ronal, przywódczyni Na'vi. Dzisiaj studio zaprezentowało kadr przedstawiający Kiri, nastoletnią przybraną córkę Jake'a i Neytiri. W bohaterkę wciela się Sigourney Weaver, która znalazła się już w obsadzie pierwszej odsłony, ale tym razem wciela się jednak w zupełnie nową postać.

Akcja filmu „Avatar: Istota wody” rozgrywa się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. To opowieść o rodzinie Jake’a i Neytiri oraz ich staraniach, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom, mimo tragedii, których wspólnie doświadczają i bitew, które muszą stoczyć, aby przeżyć.

Sprawdź też: Takiego przerażającego Predatora jeszcze nie było – zapowiada reżyser „Prey”. Nowe zdjęcie z dreszczowca Hulu.

W filmie wyreżyserowanym przez Jamesa Camerona, wyprodukowanym przez Camerona i Jona Landau, występują: Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Jemaine Clement i Kate Winslet.

Premiera „Avatara 2” odbędzie się 16 grudnia tego roku. Film dostępny będzie wyłącznie w kinach.

Avatar 2 istota wody zdjęcie z filmu

avatar 2 okladka-min.jpg

zdj. Disney / EMPIRE