Smoki wkraczają do akcji! Co wydarzy się w trzecim odcinku „Rodu smoka”? Mamy zwiastun

Za nami premiera drugiego odcinka nowej serii „Rodu smoka”. Jak zapowiada się trzeci epizod serialowej produkcji zabierającej nas do świata „Gry o Tron”? Kiedy nowy odcinek trafi na Max i HBO? Zobaczcie zwiastun i poznajcie harmonogram premiery.

Ród smoka. Ile potrwa trzeci odcinek? O której godzinie premiera?

Trzeci odcinek serialu „Ród smoka” potrwa aż 65 minut. Jego wyreżyserowaniem zajęła się Geeta Vasant Patel, a za scenariusz odpowiadają Ryan J. Condal oraz George R.R. Martin. Premierę trzeciego zapowiedziano w USA na 30 czerwca, a to oznacza, że w Polsce trzeci odcinek nowego sezonu „Rodu smoka” zobaczymy premierowo dokładnie 1 lipca o godzinie 03:00 w nocy. Epizod trafi o tej godzinie zarówno na antenę stacji HBO, jak i do oferty platformy streamingowej Max.

W ofercie serwisu Max serial „Ród smoka” możecie oglądać w rozdzielczości 4K z systemem Dolby Vision i oryginalnym dźwiękiem w formacie Dolby Atmos. Ponowna emisja trzeciego odcinka na antenie stacji HBO odbędzie się o godzinie 20:10.

Sprawdź też: Kim są bohaterowie „Rodu smoka”? Oto najważniejsze postacie z prequela „Gry o Tron”.

Serial Ród smoka” powstał na podstawie książki George’a R.R. Martina pod tytułem Ogień i krew” opowiadającej historię rodu Targaryenów i o zdarzeniach dziejących się 200 lat przed czasami, w których osadzona jest Gra o tron”. W serialu występują: Emma D'Arcy, Matt Smith, Olivia Cooke, Rhys Ifans, Steve Toussaint, Eve Best, Fabien Frankel oraz Sonoya Mizuno.

 

zdj. HBO