Socha, Damięcki, Królikowski i Żebrowski na walentynki, czyli „Jak ukradłem 100 milionów”

W tym roku na Walentynki nie zabraknie polskich premier. Jedn z nich to kryminalna komedia romantyczna „Jak ukradłem 100 milionów” z główną rolą Antoniego Królikowskiego. Zobaczcie pierwszy zwiastun!

Antoni Królikowski z kryminalnej komedii romantycznej „Jak ukradłem 100 milionów

Ed (Królikowski) ma pieniądze – całe 100 milionów – piękną ukochaną i głowę na karku. A więc wszystko, by osiągnąć sukces! Ale przy okazji ma też kilka problemów. Po pierwsze, pieniądze ukradł, przez co kolejny rok ma spędzić w więzieniu. Po drugie, narzeczonej wmówił, że wyjeżdża służbowo do Nowego Jorku… Tak wygląda punkt wyjścia zwariowanej kryminalnej komedii romantycznej, która stara się odpowiedzieć na postawione na początku filmu pytanie: Jak ukraść 100 milionów – i przeżyć? To będzie jazda bez trzymanki!

Sprawdź też: Nie będzie drugiego sezonu „Mecenas She-Hulk”? Disney grzecznie odmówił.

„To w moim życiu pierwsza komedia z krwi i kości – mówi reżyser Michał Węgrzyn („Proceder”). – Łączy w sobie gorący romans z opowieścią łotrzykowską. Wierzę, że ten film zaskoczy wiele osób i będzie świetnie bawił publiczność w walentynki. Małgosia Socha czy Michał Żebrowski, w totalnie nowych odsłonach, gwarantują dobrą zabawę. Jestem też pod ogromnym wrażeniem Mateusza Damięckiego. Jego pokora, skupienie i kreatywność pomagają odkrywać w naszej pracy kolejne poziomy. Zresztą, udzieliło się to całej obsadzie!”.

Jak ukradłem 100 milionów” pojawi się w polskich kinach już 9 lutego. W doborowej obsadzie znaleźli się m.in. Małgorzata Socha („Och, Karol 2”, „Jak poślubić milionera?”), Mateusz Damięcki („Serce nie sługa”, „Furioza”), Antoni Królikowski („Bodo”, „Pętla”) i Michał Żebrowski („Wiedźmin”, „Wszystko albo nic”).

zdj. Forum Film Poland