Sofia Carson i Danielle Deadwyler dołączają do Tarona Egertona w nowym thrillerze Netfliksa

Netflix znalazł nowe gwiazdy thrillera „Carry On”, który wyreżyseruje twórca superbohaterskiego widowiska o Czarnym Adamie. Do Tarona Egertona mającego wcielić się w głównego bohatera produkcji dołączyły właśnie Sofia Carson i Danielle Deadwyler.

Sofia Carson pojawiła się ostatnio w romantycznym dramacie „Purpurowe serca”, który okazał się sporym sukcesem na platformie Netflix. Swoje doświadczenie w pracy dla streamingowego giganta ma także Danielle Deadwyler, którą mogliśmy oglądać w westernie „Zemsta rewolwerowca”. Fani serialowych produkcji mogą kojarzyć aktorkę także z produkcji „Stacja jedenasta” od HBO Max. Wcześniej z projektem związał się także Jason Bateman, aktor znany najlepiej z serialu „Ozark”.

Film wyprodukuje firma Amblin Partners należąca do Stevena Spielberga i będzie to jeden z pierwszych projektów tworzonych w ramach umowy, którą studio podpisało z platformą Netflix w czerwcu zeszłego roku. Film opowie historię Ethana Kopka, młodego agenta TSA, który pełni swoją służbę podczas Bożego Narodzenia i pada ofiarą szantażu ze strony tajemniczego turysty. Mężczyzna pozwala, by tajemnicza paczka przedostała się przez kontrolę bezpieczeństwa i trafiła na pokład samolotu.

Sprawdź też: Serial „The Last of Us” z pierwszym zwiastunem! Kiedy premiera na HBO Max?

Reżyserią produkcji zajmie się Jaume Collet-Serra mający w swoim dorobku między innymi „Wyprawa do dżungli” oraz „Non-Stop”, „183 metry strachu”, „Pasażer” czy „Nocny pościg”. W październiku Collet wprowadzi do kin superbohaterskie widowisko o Czarnym Adamie, w którym zagrał Dwayne Johnson.

źródło: deadline.com  / zdj. Netflix / HBO