Sony Pictures zapowiada swoje najbliższe filmy. Spider-Mana ciągle brak

W Las Vegas trwają tegoroczne targi CES poświęcone technologii, ale studio Sony Pictures postanowiło wykorzystać swoją obecność na imprezie także do ujawnienia swoich najbliższych projektów filmowych. Mamy okazję pierwszy raz zobaczyć loga nadchodzących produkcji takich jak „Venom 3” czy „Karate Kid”.

Venom 3” ma już logo. Te filmy Sony wypuści do kin w najbliższych miesiącach

Sony pojawiło się na targach CES i skupiło się podczas swojej prezentacji nie tylko na produktach technologicznych. Pojawiła się też okazja do zaprezentowania światu najbliższych filmowych premier wytwórni Sony Pictures. Wśród sześciu najbliższych produkcji znalazły się między innymi filmy „Venom 3”, „Karate Kid” i „Bad Boys 4”. Logo pierwszego z projektów stawia na prostotę i bazuje na nazwie serii w czcionce znanej z poprzednich dwóch produkcji wzbogaconej o czerwoną trójkę w tle. Na ten moment film nie posiada podtytułu, ale niewykluczone, że jest to na razie roboczy projekt i Sony nie chciało jeszcze zdradzać zbyt wiele na temat produkcji, która jest aktualnie kręcona.

Ostatnio Tom Hardy wcielający się w głównego bohatera serii nazwał trzeci film ostatnim tańcem, sugerując widzom, że tą częścią aktor pożegna się z rolą Eddiego Brocka. Na razie wiemy na temat „Venoma 3” tyle, że jego wyreżyserowaniem zajmuje się Kelly Marcel, która związana jest z serią od samego początku jako scenarzystka. Premierę filmu zaplanowano na listopad tego roku.

Sprawdź też: Spotify podnosi ceny w Polsce! Wszystkie plany premium ostro w górę.

Oficjalne logotypy otrzymał też film „Bad Boys 4”, w którym w głównych rolach powracają Will Smith i Martin Lawrence. Pierwszą premierą 2025 roku od Sony Pictures będzie natomiast nowa odsłona filmowej serii „Karate Kid”, która w ostatnich latach odżyła za sprawą serialu „Cobra Kai”.

Na panelu nie ujawniono żadnych informacji na temat przygotowań do następnego filmu o Spider-Manie, którego realizacja mocno przeciąga się w czasie. Tom Holland potwierdził ostatnio, że cały czas trwają jeszcze prace nad scenariuszem i patrząc realnie na to, na jakim etapie znajdują się prace nad filmem, możemy założyć, że najwcześniej Peter Parker powróci do kina ostatnich miesiącach 2025 roku. Zdecydowanie realniejszy wydaje się jednak dopiero 2026 rok.

Najbliższe filmy Sony Pictures

zdj. Sony Pictures