Sony próbuje podbierać aktorów Marvela. Były sojusznik Doktora Strange'a ma stanąć do walki z Venomem

Zaskakujące doniesienia docierają do nas z obozu studia Sony Pictures. Nowe przecieki głoszą bowiem, że w filmie „Venom 3” jako złoczyńca może pojawić się Chiwetel Ejiofor, aktor znany doskonale widzom Marvela z roli Barona Mordo w filmach o Doktorze Strange'u.

Chiwetel Ejiofor i Owen Wilson przymierzani do „Venoma 3

Scooper Daniel Richtman ujawnił, że Sony Pictures chce, aby rolę złoczyńcy w trzecim filmie o Venomie odegrał Chiwetel Ejiofor i złożyło aktorowi oficjalną propozycję. Jest to o tyle interesująca informacja, że Ejiofor ma na swoim koncie już udział w MCU i wcielał się jeszcze nie tak dawno w Barona Mordo w drugim filmie o Doktorze Strange'u. Wygląda jednak na to, że Sony nie przejmuje się tym, czy aktorzy, których chce zatrudnić brali udział już w filmach Marvela, bo mówi się, że wcześniej rolę w filmie „Venom 3” proponowano także Owenowi Wilsonowi. Aktor miał pojawić się w produkcji i to nie jako Mobius znany z seriali Marvela. Wilson podobno odrzucił propozycję i rolę otrzymał Jemaine Clement znany z serialu „Co robimy w ukryciu”.

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że w filmie zagra Juno Temple znana szerszej publiczności głównie z roli w komediowej produkcji „Ted Lasso” od platformy Apple TV+. Aktorka ma wcielić się w jedną z głównych bohaterek trzeciego filmu o Venomie, ale żadne szczegóły na temat jej postaci nie zostały ujawnione. W głównej roli powróci oczywiście Tom Hardy, a reżyserią filmu zajmie się Kelly Marcel związana z filmową serią „Venoma” od jej początku. Pierwotnie pracowała przy niej jednak tylko jako scenarzystka.

Sprawdź też: Film o Kravenie otrzyma kategorię wiekową R! Zwiastun potwierdza obecność Rhino.

Nad stworzeniem historii, którą opowie trzecia część serii, pracował też wspomniany Tom Hardy. Trzecia część ponownie skoncentruje się na postaci Eddiego Brocka, ale nie ma aktualnie żadnych wskazówek na temat tego, czy obok Venoma pojawią się inne postacie ze świata Spider-Mana. Przypomnijmy, że pierwszą część serii wyreżyserował Ruben Fleischer, a za drugą odpowiadał Andy Serkis. Do tej pory filmy o Venomie zebrały z kin na całym świecie ponad 1,360 mld dolarów

zdj. Sony Pictures / Marvel