Spider-Cat, Scarlet Spider i Spider-Punk. Herosi „Spider-Mana: Poprzez multiwersum” trafili na własne plakaty

Do sieci trafiła galeria nowych plakatów z filmowego widowiska „Spider-Man: Poprzez multiwersum”. Tym razem własnej grafiki doczekała się większość pierwszoplanowych bohaterów animacji. Otrzymaliśmy też wgląd w takie postacie jak Spider-Punk, Spot czy Spider-Cat.

Kontynuacja oscarowego filmu z 2018 roku ponownie skupi się na losach Milesa Moralesa (Shameik Moore) oraz Spider-Gwen/Gwen Stacy (Haille Steinfeld). Bohaterowie ruszą w niebezpieczną podróż po multiwersum wraz z drużyną składającą się z zupełnie nowych Spider-herosów. Na ich drodze stanie nowy potężny złoczyńcaSpot (w tej roli Jason Schwartzman). W postać Jessiki Drew wciela się Issa Rae, aktorka z takich produkcji jak „Niepewne”, „Gołąbeczki” czy „Nienawiść, którą dajesz”. 

Sprawdź też: Słyszeliście Halle Bailey, a tak brzmi rywalka małej syrenki. Oto filmowa wersja „Wyznania Urszuli”

Scenariusz do filmu napisali Christopher Miller i Phil Lord wraz z Davidem Callahamem („Niezniszczalni”, „Godzilla”). Wyreżyserowaniem produkcji zajęli się Joaquim Dos SantosKemp Powers oraz Justin K. Thompson, którzy piastowali tę funkcję przy okazji pierwszego filmu

Kinowy debiut „Spider-Mana: Poprzez multiwersum” zaplanowano na 2 czerwca tego roku.

Spider-Man Poprzez Multiwersum 8.JPG

Spider-Man Poprzez Multiwersum 7.JPG

Spider-Man Poprzez Multiwersum 6.JPG

Spider-Man Poprzez Multiwersum 5.JPG

Spider-Man Poprzez Multiwersum 4.JPG

Spider-Man Poprzez Multiwersum 3.JPG

Spider-Man Poprzez Multiwersum 2.JPG

Spider-Man Poprzez Multiwersum 1.JPG

zdj. Sony