Spin-off „The Boys” odnalazł kolejną gwiazdę. Do obsady dołączył aktor ze „Skazanych na Shawshank” i „Johna Wicka 4”

Do obsady „Gen V”, czyli realizowanego obecnie spin-offu hitowej serii „The Boys” dołączył Clancy Brown. Gwiazdora możecie kojarzyć z występów w takich klasycznych produkcjach jak „Skazani na Shawshank” czy „Nieśmiertelny”. Ostatnio aktor wystąpił też w reboocie „Dextera” i animacji „Opowieści Jedi.

Nowa produkcja osadzona w uniwersum komiksowych Chłopaków” stworzonym przez Gartha Ennisa opisywana jest jako pełen humoru i przemocy serial utrzymany w tonie popularnego pierwowzoru. Akcja serii „Gen V” zostanie osadzona na jedynej amerykańskiej uczelni przeznaczonej dla dorastających superbohaterów. Zobaczymy, jak młodzi herosi wchodzą w dojrzałość, walczą o kontrakty w największych miastach. Jednocześnie, na próbę wystawione zostają ich moralne i fizyczne granice.

Rola, którą w spin-offie zagra Clancy Brown nie została jeszcze ujawniona. Źródła portalu One Take News, który jako pierwszy zamieścił informację o castingu, podają jednak, że gwiazdor pojawi się w przynajmniej jednym odcinku z perspektywą regularnych powrotów. W głównej obsadzie serii znajdują się już Jaz Sinclair, Chance Pedromo, Patrick Schwarzenegger, Lizzie Broadway, Sean Patrick Thomas, Maddie Phillips, Marco Pigossi, London Thor, Derek Luh, Asa Germann, a także Shelley Conn.

Sprawdź też: Tilda Swinton w podwójnej roli nowego dreszczowca od A24. Zobaczcie zwiastun „The Eternal Daughter”

Showrunnerkami projektu są Michelle Fazekas i Tara Butters. Obie pełnią też funkcję producentów wykonawczych serii, obok twórcy oryginału Erica Kripkego, Setha Rogena, Evana Goldberga, Jamesa Weavera, Jasona Nettera, Gartha Ennisa, Daricka Robertsona, Eriki Rosbe i Michaeli Starr. Przypomnijmy, że nie ujawniono jeszcze, kiedy w przybliżeniu „Gen V” może trafić do widzów.

Źródło: Twitter / Zdj. Prime Video