Steve Buscemi dołącza do 2. sezonu serialu „Wednesday”. Wiemy, kogo zagra

Drugi sezon hitowego serialu „Wednesday” zaczyna nabierać kształtów. Dowiedzieliśmy się właśnie, że do obsady nowych odcinków dołączył Steve Buscemi. Ujawniono też, w kogo wcieli się legendarnych aktor.

Netflix kompletuje obsadę drugiego sezonu serialowego hitu z Jenną Ortegą

Serial z Jenną Ortegą w roli głównej szturmem podbił serialowy ranking Netfliksa i szybko doczekał się przedłużenia na drugi sezon. Streamingowy gigant zamówił realizację nowych odcinków jeszcze w pierwszym tygodniu stycznia zeszłego roku. Seria na motywach „Rodziny Addamsów” jak spora część serialowych produkcji ucierpiała jednak na zeszłorocznych strajkach scenarzystów i aktorów i nie doczekała się szybkiego rozpoczęcia prac na planie.

Wygląda jednak na to, że powoli prace nad drugim sezonem „Wednesday” zaczynają nabierać rozpędu. Do obsady produkcji dołączył właśnie Steve Buscemi („Wściekłe psy”, „Fargo”), który ma wcielić się w nowego dyrektora Akademii Nevermore. Na razie niewiele wiadomo na temat fabuły nowej serii, ale pewne jest, że w głównej roli ponownie pojawi się Jenna Ortega.

Sprawdź też: Netflix stawia na klasyki kina. Te filmy po prostu trzeba obejrzeć.

Ostatnie plany Netfliksa zakładały, że prace zdjęciowe będą mogły ruszyć w końcówce kwietnia bieżącego roku. Jeśli prace na planie ponownie potrwają tyle samo, co w przypadku sezonu pierwszego, czyli około sześciu miesięcy, to premiery drugiego sezonu powinniśmy oczekiwać w pierwszej połowie 2025 roku. Drugi sezon „Wednesday” ma być kręcony w Irlandii (pierwszy sezon realizowano na terenie Rumunii).

źródło: variety.com / zdj. Netflix / Depositphotos