Steven Yeun nie zagra potężnego herosa Marvela. Aktor stracił rolę w „Thunderbolts”

Marvel stracił swojego nowego gwiazdora. Steven Yeun mający wcielić się w wyjątkowo potężnego herosa będącego niejako marvelowskim odpowiednikiem Supermana stracił rolę w filmie „Thunderbolts”.

Steven Yeun nie zagra Sentry'ego w Marvelu

O tym, że Steven Yeun ma pojawić się w filmie „Thunderbolts”, w którym poznamy przygody tytułowej drużyny antybohaterów działających na zlecenie amerykańskiego rządu, dowiedzieliśmy się w lutym zeszłego roku. Co prawda, Marvel nigdy oficjalnie nie ogłosił castingu aktora, ale wszystkie zakulisowe źródła wskazywały, że gwiazdor seriali „The Walking Dead” i „Awantura” ma zagrać wyjątkowo potężnego herosa, Sentry'ego. Teraz zostało oficjalnie potwierdzone, że aktor faktycznie miał zagrać właśnie tę postać, ale przy okazji ogłoszono też, że Yeun ostatecznie rozstał się z nowym projektem Marvela.

Aktor nie będzie mógł pojawić się na planie widowiska ze względu na konflikt harmonogramów. Podobnie jak wiele innych produkcji, film „Thunderbolts” został dotknięty zeszłorocznymi strajkami scenarzystów i aktorów, które wywołały chaos w hollywoodzkich harmonogramach. Zdjęcia do filmu jeszcze się nie rozpoczęły i wystartują dopiero w ciągu kolejnych kilku miesięcy. Film wejdzie do kin 25 lipca 2025 roku, chociaż początkowo miał pojawić się na dużym ekranie już w lipcu 2024 roku.

Sprawdź też: Nowi i starzy bohaterowie pojawią się w filmie „Godzilla x Kong: Nowe imperium”.

Sentry, czyli Robert Reynolds był efektem projektu mającego powtórzyć eksperyment stworzenia Kapitana Ameryki. Ostatecznie Reynolds przyjął jednak zdecydowanie potężniejszą dawkę superserum, co wywołało fotosyntetyczną reakcję, której rezultatem jest stan hiper-świadomości. Limity jego mocy pozostają wręcz nieograniczone i niezbadane. Sprawia to jednak, że musi zmagać się z mroczną stroną swojej wewnętrznej osobowości nazywanej The Void, która doprowadziła do śmierci miliardów istnień.

Kto zagra w filmie Thunderbolts. Oto skład drużyny

thunderbolts kto zagra w filmie

Fabuła filmu Thunderbolts skupi się na grupie antybohaterów działających na zlecenie amerykańskiego rządu, w której skład będą wchodzili: Jelena Belova (Florence Pugh), Red Guardian (David Harbour), Ghost (Hannah John-Kamen), Taskmaster (Olga Kurylenko), US Agent (Wyatt Russell) i Zimowy żołnierz (Sebastian Stan).

źródło: hollywoodreporter.com / zdj. Xavier Collin / Marvel