Superbohaterski HIT zawitał na Netfliksa. Pierwszy raz pojawił się w 4K!

Jeden z największych filmowych przebojów w historii kina zawitał właśnie do oferty Netfliksa. Streamingowy gigant może od dzisiaj pokazywać swoim widzom z Polski najnowsze superbohaterskie widowisko o przygodach Spider-Mana.

Nowy film o Spider-Manie od dzisiaj na Netflix. Wersja 4K z Dolby Vision i Atmosem!

Dokładnie rok temu po wyjątkowo okazałym przemarszu przez kina film „Spider-Man: Bez drogi do domu” trafił do streamingu za pośrednictwem HBO Max. Pod koniec lipca zeszłego roku osiem poprzednich filmów o Pajączku zadebiutowało z kolei na platformie Disney+, ale najnowsza produkcja z Tomem Hollandem do dzisiaj dostępna była w streamingu wyłącznie dla widzów HBO. Po roku wyłączności film w końcu trafił jednak na Netfliksa i ku uciesze widzów, pierwszy raz dostępny jest w streamingu w rozdzielczości 4K z systemem Dolby Vision i oryginalną ścieżką dźwiękową w formacie Dolby Atmos. Do tej pory na HBO Max mogliśmy oglądać go wyłącznie w jakości Full HD. Jeśli chodzi o polską wersję językową, to Netflix oferuje dubbing lub napisy.

Sprawdź też: To najlepszy film Marvela od lat i właśnie pojawił się w streamingu!

Po raz pierwszy w kinowej historii Spider-Mana nasz przyjazny bohater z sąsiedztwa zostaje zdemaskowany i nie jest już w stanie oddzielić swojego normalnego życia od wysokiej stawki bycia superbohaterem. Kiedy prosi o pomoc Doktora Strange'a, stawka staje się jeszcze bardziej niebezpieczna, zmuszając go do odkrycia, co to naprawdę znaczy być Spider-Manem.

 

zdj. Netflix