Sypialnia Doktora Strange'a i spektakulatna bitwa ze złoczyńcami na grafikach do filmu o Spider-Manie

Film „Spider-Mana: Bez drogi do domu” cały czas dzielnie walczy o śrubowanie swojego wyniku w kinach, a dyskusję na temat najnowszej produkcji o przygodach popularnego herosa próbują w ostatnich tygodniach rozkręcać także graficy pracujący dla Sony Pictures i Marvela. Najnowsza porcja grafik koncepcyjnych ujawnia kilka interesujących pomysłów, które nie doczekały się ostatecznie realizacji.

Ujawnione grafiki koncepcyjne, których autorem jest Sean Hargreaves pokazują, że na pewnym etapie produkcji twórcy mieli nieco inne pomysły na poprowadzenie historii. Możemy zobaczyć bardziej widowiskową i rozbudowaną sekwencję pojedynku Spider-Mana z Zielonym Goblinem i Doktorem Octopusem, która rozegrała się na moście. Pojawia się też grafiki pokazujące sypialnię Doktora Strange'a i sugerujące, że potężny mag mógł zmagać się z problemami zdrowotnymi. Możliwe, że unieruchomienie Strange'a było alternatywnym pomysłem dla jego otwartego konfliktu ze Spider-Manem.

Sprawdźcie też: Andrew Garfield kontra Tom Hardy? Aktor otwarty na nowe projekty.

Tymczasem w amerykańskich kinach film „Spider-Mana: Bez drogi do domu” zebrał w swoją piątą środę dokładnie 1,3 mln dolarów, czym podniósł swój krajowy wynik do kwoty 705,6 mln dolarów. Produkcja umacnia więc swoją czwartą pozycję w rankingu wszech czasów i cały czas ma jeszcze szanse na przeskoczenie o jedną pozycję. Aby tak się stało, będzie musiała zakończyć swój pobyt w amerykańskich kinach z kwotą przekraczającą 760,5 mln dolarów. Tyle bowiem od widzów zebrał swego czasu „Avatar”.

spipder-man-bez-drogi-do-domu-grafika-koncepcyjna (11).jpg

spipder-man-bez-drogi-do-domu-grafika-koncepcyjna (12).jpg

spipder-man-bez-drogi-do-domu-grafika-koncepcyjna (9).jpg

spipder-man-bez-drogi-do-domu-grafika-koncepcyjna (10).jpg

spipder-man-bez-drogi-do-domu-grafika-koncepcyjna (8).jpg

spipder-man-bez-drogi-do-domu-grafika-koncepcyjna (7).jpg

spipder-man-bez-drogi-do-domu-grafika-koncepcyjna (5).jpg

spipder-man-bez-drogi-do-domu-grafika-koncepcyjna (4).jpg

spipder-man-bez-drogi-do-domu-grafika-koncepcyjna (6).jpg

spipder-man-bez-drogi-do-domu-grafika-koncepcyjna (3).jpg

spipder-man-bez-drogi-do-domu-grafika-koncepcyjna (2).jpg

spipder-man-bez-drogi-do-domu-grafika-koncepcyjna (1).jpg

zdj. Sony Pictures