To będzie epickie starcie Tytanów! Zwiastun filmu „Godzilla i Kong: Nowe imperium”

Czas na kolejne wielkie starcie w świecie potężnych Tytanów. Przed Wami zwiastun filmu Godzilla x Kong: The New Empire”. Zaczyna się walka o przetrwanie Godzilli, Konga i całej ludzkości!

Godzilla x Kong: The New Empire” z pierwszym zwiastunem!

Epicka bitwa trwa! Nowy film ze świata MonsterVerse stanowi kontynuację historii opowiedzianej w produkcji „Godzilla kontra Kong” i zupełnie nową przygodą, w której wszechmocny Kong i przerażająca Godzilla stają w obliczu kolosalnego, nieodkrytego dotąd zagrożenia skrywającego się zakamarkach naszego świata. Zagrożenia, które rzuca wyzwanie ich istnieniu – i naszemu. Godzilla x Kong: The New Empire” zagłębia się w historię tytułowych Tytanów i ich pochodzenie, a także tajemnice Wyspy Czaszki. Trafiamy na ślady mitycznej bitwy, która zrodziła te potężne i niezwykłe istoty i związała je z ludzkością na zawsze.

Reżyserem filmu jest Adam Wingard pracujący też nad poprzednim filmem z MonsterVerse. Główne role w Godzilla x Kong: The New Empire” zagrali: Dan Stevens („Gość”), Fala Chen („Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni”). Do swoich ról z poprzedniej odsłony MonsterVerse wracają natomiast Rebecca HallBrian Tyree Henry i Kaylee Hottle.

Kinowa premiera widowiska Godzilla i Kong: Nowe imperium odbędzie się już 12 kwietnia 2024 roku.

zdj. Warner Bros.