Tajemnicza postać Emilii Clarke na nowych zdjęciach z planu serialu „Tajna Inwazja” Marvela

Choć prace zdjęciowe na planie nowego miniserialu osadzonego w uniwersum Marvela trwają jeszcze od września ubiegłego roku, o samej produkcji wiadomo na ten moment bardzo niewiele. Jedną ze ścisłych tajemnic „Tajnej Inwazji” jest tożsamość bohaterki granej przez znaną z „Gry o Tron” Emilii Clarke. W sieci wylądowały właśnie nowe zdjęcia zza kulis przedstawiające aktorkę na planie serii. 

Clarke dołączyła do obsady „Tajnej Inwazji” jeszcze w kwietniu 2021 roku. Internetowe domysły wskazują na to, że aktorka może wcielić się w rolę jednego ze Skrulli, którzy debiutowali na w MCU w ramach wydarzeń pierwszej części „Kapitan Marvel”. Na planie serialu zauważeni zostali także Samuel L. Jackson wracający do roli Nicka Fury'ego oraz Cobie Smulders, która jeszcze raz wciela się w Marę Hill działającą w ramach Agencji Tarcza.

W obsadzie produkcji są także Ben Mendelsohn, który ponownie zagra Talosa, Olivia Colman („The Crown”), Kingsley Ben-Adir, którego niedawno mogliśmy oglądać w filmie „One Night in Miami”. Aktor zagra najprawdopodobniej głównego złoczyńcę serialu. Według zapowiedzi serial znajdzie swój finał w Kapitan Marvel 2, a w wydarzenia wplątane zostaną rasy SkrulliKree, a także tajna organizacja SWORD, która pojawiła się w serialu „WandaVision”.

źródło: Heroic Hollywood / zdj. Disney