Tak będzie wyglądał pomocnik nowego Kapitana Ameryki. Znacie go z „Top Gun: Maverick”

Na początku przyszłego roku zobaczymy pierwsze filmowe przygody nowego Kapitana Ameryki. Następca Steve'a Rogersa będzie miał też swojego pomocnika, który przejmie rolę Falcona. Właśnie pokazano nowe grafiki prezentujące obydwu bohaterów.

Tak będzie wglądał pomocnik nowego Kapitana Ameryki

Anthony Mackie przejął w Marvelu rolę Kapitana Ameryki, co oznacza, że zwolniło się miejsce Falcona, który w poprzednich produkcjach MCU pomagał Steve'owi Rogersowi w jego misjach. W nowego Falcona wcieli się teraz aktor Danny Ramirez, którego możecie znać między innymi z roli pilota myśliwców w filmie „Top Gun: Maverick”. Jego bohater, Joaquin Torres wprowadzony został do MCU już w serialu „Falcon i Zimowy Żołnierz”, w którym został przedstawiony jako porucznik Sił Powietrznych USA i oficer wywiadu. Stał się bliskim przyjacielem Sama Wilsona i pomógł mu w walce z terrorystyczną organizację znaną jako LAF. W przyszłorocznej produkcji kinowej Torres odegra jeszcze większą rolę i przejmie miano pomocnika Kapitana Ameryki.

Sprawdź też: „Tyler Rake 3” powstaje! Chris Hemsworth wróci na Netflix jako najemnik do zadań specjalnych.

Do sieci wyciekły właśnie grafiki dające nam pierwsze spojrzenie na bohatera w jego kostiumie ze skrzydłami. Mamy więc już ostateczne potwierdzenie, że Torres stanie się Falconem w nadchodzącym filmie „Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat”. W jednym z wywiadów omawiających rolę Ramirez zapowiadał, że jego bohater będzie miała szaloną sekwencję akcji. „Ogólnie jestem podekscytowany całym tym doświadczeniem, ale w szczególności jedną sekwencją, którą nakręciliśmy. Jeszcze jej nie widziałem, ale słyszałem o niej wiele naprawdę dużo dobrego” – aktor podkręcał oczekiwania fanów.

Nowy film o przygodach Kapitana Ameryki ma trafić do kin 14 lutego 2025 roku. Za jego reżyserię odpowiada Julius Onah, twórca filmu „Paradoks Cloverfield”.

Nowy Falcon 

zdj. Marvel