Tak wygląda Nathan Fillion jako Zielona Latarnia! Jest też pierwsze zdjęcie Hawkgirl!

Zgodnie z oczekiwaniami najnowsza partia materiałów z planu nowego filmu o Supermanie daje nam pierwsze spojrzenie na Isabelę Merced w roli Hawkgirl. Aktorka pojawiła się na planie obok Człowieka ze stali oraz Zielonej Latarni, w którą wciela się Nathan Fillion. Jedno jest pewne, takie wersji tego bohatera na ekranie jeszcze nie widzieliśmy.

Zielony Latarnia i Hawkgirl dołączają do Supermana

James Gunn pracuje od kilku miesięcy na planie nowego filmu o Supermanie. Po tym, jak ekipa przeniosła się do Cleveland w stanie Ohio co chwilę zalewają nas nowe materiały pokazujące, jak przebiegają zdjęcia do pierwszego widowiska nowego uniwersum bazującego na komiksach DC. Widzieliśmy już mnóstwo zdjęć i klipów wideo prezentujących Człowieka ze stali. Przez plan przewinęła się też nowa Lois Lane i masa innych drugoplanowych postaci. Dopiero teraz mamy jednak okazję do tego, aby pierwszy raz zobaczyć Nathana Filliona wcielającego się w Guya Gardnera, jednego z Zielonych Latarni. Obok niego na ekranie pojawiła się też Isabela Merced grająca w nowych produkcjach DC Comics Kendrę Sanunders, czyli superbohaterkę znaną jako Hawkgirl.

Sprawdź też: Prequel „Dextera” nadchodzi. Na jakiej platformie serial zobaczymy w Polsce?

Warto zauważyć, że podobnie jak Mr. Terrific (Edi Gathegi), zarówno Gardner, jak i Kendra Saunders noszą podobne kostiumy. Spekuluje się, że ​​wszyscy będą częścią zespołu utworzonego przez nikczemnego Maxwella Lorda, w którego wciela się Sean Gunn. Nie wiemy, czy Superman też zdecyduje się wstąpić w szeregi zespołu, ale ze zdjęć i filmów z planu możemy wywnioskować, że Człowiek ze stali współpracuje z całą wspomnianą trójką.

Na duży ekran „Superman” trafi za nieco ponad rok, 11 lipca 2025 roku. W głównej roli występuje David Corenswet jako Clark Kent. Towarzyszą mu na pierwszym planie: Rachel Brosnahan grająca Lois Lane i Nicholas Hoult wcielający się w głównego złoczyńcę produkcji, czyli Lexa Luthora.

zdj. Warner Bros.