Tak wygląda nowy Kapitan Ameryka w Marvelu! Zdjęcie herosa w nowym kostiumie

Latem tego roku mieliśmy zobaczyć pierwsze przygody nowego Kapitana Ameryki. Film miał jednak poważne problemy i wymagał dokrętek, które przesunęły premierę dopiero na początek 2025 roku. Mamy jednak już możliwość zobaczenia, jak Anthony Mackie prezentuje się w roli Kapitana Ameryki w odświeżonym kostiumie!

Tak będzie wyglądał nowy Kapitan Ameryka!

Minie jeszcze sporo czasu, zanim zobaczymy zdjęcia czy zwiastun do filmu „Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat”, ale z pomocą przychodzą nam pierwsze grafiki umieszczone na opakowaniach gadżetów promocyjnych. Do sieci trafiło właśnie zdjęcie pokazuje pudełko z figurek Marvel Collectors Corps, które daje nam pierwsze oficjalne spojrzenie na nowy kostium Sama Wilsona (Anthony Mackie), który założy jako nowy Kapitan Ameryka.

Kostium przypomina ten, który bohater założył pod koniec serialu o przygodach Falcona i Zimowego żołnierza, ale nowa kolorystyka wyraźnie czerpie inspiracje z kostiumu noszonego przez Steve’a Rogersa.

kapitan ameryka anthony mackie nowy stroj

Reżyserem filmu „Kapitan Ameryka: A New World order” jest Julius Onah, twórca filmów „Paradoks Cloverfield” oraz „Luce”. Za pierwotną wersję scenariusza odpowiadają Malcolm SpellmanDalan Musson pracujący wcześniej przy serialu „Falcon i Zimowy żołnierz”. Kilka tygodni temu potwierdzono, że Marvel zatrudnił nowego scenarzystę, który zajmie się napisaniem nowych scen i przepisaniem tych, które wymagają poprawy. Poprawki w tekście wprowadzi Matthew Orton pracujący dla platformy Disney Plus przy okazji serialu „Moon Knight”.

Flm miał debiutować w kinach już w lipcu bieżącego roku, ale Marvel zdecydował, że premiera odbędzie się dopiero 14 lutego 2025 roku.

zdj. Marvel