Tak wygląda nowy przeciwnik Spider-Mana! Zagrał go Aaron Taylor-Johnson

Spider-Man zyskał właśnie kolejnego przeciwnika. Do sieci wyciekło pierwsze zdjęcie przedstawiające głównego bohatera nowego superbohaterskiego widowiska „Kraven The Hunter” od studia Sony Pictures. Produkcja jest kolejną częścią uniwersum Spider-Man tworzonego wokół postaci granej przez Toma Hollanda.

Tak będzie wyglądał Aaron Taylor-Johnson jak Kraven!

Pod koniec kwietnia na tegorocznej edycji CinemaCon zaprezentowano pierwszy zwiastun filmu o Kravenie i poniższy zrzut przedstawia najpewniej właśnie jego fragment. Widzimy na nim Aarona Taylora-Johnsona noszącego charakterystyczną dla bohatera skórzaną kamizelkę oraz naszyjnik z pazurem. Aktor zapowiadał niedawno, że film będzie mocno osadzony w prawdziwym świecie i opowie historię nieustępliwego myśliwego, świetnie wyszkolonego zabójcy.

Koniecznie sprawdź: Wiemy już, kiedy „Spider-Man 4” może trafić do kin. Ponad 2 lata czekania!

W komiksach Kraven Łowca, to pochodzący z Rosji myśliwy, który obrał sobie za cel Spider-Mana. Kravena wyróżnia zwiększona siła, niesamowita zwinność i wyostrzone zmysły. Potrafi także sprawnie posługiwać się zarówno bronią białą, jak i palną. Główną gwiazdą produkcji jest Aaron Taylor-Johnson.

W obsadzie produkcji pojawią się też Alessandro Nivola i Christopher Abbott jako Foreigner. Reżyserem filmu „Kraven The Hunter” został JC CHandor, twórca najlepiej znany z produkcji pt. „Potrójna granica” od Netfliksa, w której w rolach głównych zagrali Ben Affleck, Oscar Isaac, Charlie Hunnam i Pedro Pascal. Premiera filmu „Kraven The Hunter” została zapowiedziana na 6 października.

zdj. Xavier Collin / Depositphotos.com