Tak zakończy się historia Wikingów! Netflix pokazał zwiastun finałowego sezonu „Walhalli”

Netflix pokazał właśnie zwiastun trzeciego sezonu serialu „Wikingowie: Walhalla”. Dla produkcji będącej sequelem popularnych „Wikingów” od History będzie to finałowa odsłona. Jak zakończy się historia głównych bohaterów? Zobaczcie pierwszą zapowiedź i poznajcie datę premiery.

Koniec serialu „Wikingowie: Walhalla”. Przed nami trzeci sezon

Wikingowie: Walhalla” to serial osadzony 100 lat po zakończeniu wydarzeń z poprzedniej produkcji w tym uniwersum. Akcja toczy się na początku XI wieku i opowiada fabularyzowaną historię Leifa Erikssona (Sam Corlett), jego zawziętej siostry Freydis Eriksdotter (Frida Gustavsson) oraz ambitnego nordyckiego księcia Haralda Sigurdssona (Leo Suter).

Fabuła sezonu trzeciego zaczyna się siedem lat po wydarzeniach wieńczących sezon drugi. Freydis jest teraz przywódczynią pogańskiego Jomsborga, a Leif i Harald wykazali się męstwem pod Konstantynopolem, jednak na horyzoncie czekają jeszcze większe wyzwania.

Sprawdź też: Disney+ z reklamami i walka ze współdzieleniem kont! Platforma zmienia zasady w Polsce!

Jako showrunner za serial „Wikingowie: Walhalla” odpowiada Jeb Stuart, scenarzysta takich hitów kinowych jak „Szklana pułapka”, „Ścigany” czy „W słusznej sprawie”. Drugi sezon serialu pojawił się w ofercie platformy 12 stycznia zeszłego roku. Trzecia seria trafi do widzów Netfliksa już 11 lipca.

zdj. Netflix