Tak zakończy się popularny serial Netfliksa. Zapowiedź finałowego sezonu „The Umbrella Academy”

Netflix pokazało pierwszy zwiastun finałowego sezonu serialu „The Umbrella Academy”.  Serial bazujący na komiksach wydawanych pod tym samym tytułem zakończy się w tym roku pięć lat po debiucie, który przypadł na 2019 rok. Zobaczcie, jak zapowiada się ostatni rozdział w historii tytułowej grupy superbohaterów.

O czym opowie 4. sezon „The Umbrella Academy”?

The Umbrella Academy” to serial oparty na serii komiksów stworzonych i napisanych przez Gerarda Waya oraz zilustrowanych przez Gabriela . Serialowa ekranizacja debiutowała na platformie streamingowej Netflix w 2019 roku i w tym roku zakończy się po czterech sezonach. To historia rozgrywająca się w świecie, w którym 43 pozornie niepowiązane ze sobą kobiety rodzą tego samego dnia, mimo że żadna z nich nie wykazywała żadnych objawów ciąży. Siedmioro z dzieci zostaje adoptowanych przez miliardera o imieniu Reginald Hargreeves, który ma nadzieję zamienić potomstwo w superbohaterów.

Sprawdź też: To mężczyźni odpowiadają za toksyczność fandomu „Gwiezdnych wojen”? Wiele kobiet zmaga się z atakami.

W czwartym sezonie po kulminacyjnej rozgrywce w Hotelu Nicość, która doprowadziła do całkowitego zresetowania osi czasu, rodzeństwo Hargreevesów rozproszyło się po świecie. Pozbawieni mocy wszyscy muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości i nauczyć się sami sobie radzić — co im się udaje z bardzo różnym skutkiem. Jednak pułapek ich niesamowitego nowego świata nie można dłużej ignorować.

Ich ojciec Reginald, cały i zdrowy, wychodzi z cienia i ujawnia się jako zarządca potężnego i nikczemnego imperium biznesowego. Tajemnicze stowarzyszenie znane jako „Strażnicy” organizuje tajne spotkania, a jego członkowie wierzą, że rzeczywistość, w której żyją, jest kłamstwem i nadchodzi moment rozliczenia. Otoczona przez dziwne, spiskujące nowe siły Akademia Umbrella musi zjednoczyć się po raz ostatni — i zaryzykować zachwianiem niepewnego pokoju, dla którego wszyscy tak wiele poświęcili — aby w końcu wszystko naprawić.

Czwarty sezon „The Umbrella Academy” zadebiutuje na platformie Netflix już 8 sierpnia 2024 roku. W obsadzie nowej serii pojawią się: Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Justin H. Min,Ritu Arya, Colm Feore, Nick Offerman, Megan Mullally oraz David Cross.

zdj. Netflix