Takiej apokalipsy jeszcze nie widzieliście. Donald Glover próbuje przetrwać koniec świata w nowym filmie

Donald Glover pokazał światu zwiastun swojego nowego filmu „Bando Stone & the New World”. Gwiazdor pracował nad produkcją jako reżyser i zagrał w niej główną rolę. Film opowiada o wyjątkowo dziwacznej apokalipsie, w której śmiertelnym zagrożeniem okazują się potwory, dinozaury, lasery i jeszcze więcej niespodzianek. Zobaczcie sami.

Donald Glover próbuje przetrwać dziwny koniec świata. Zwiastun nowego filmu

Glover rozpoczął promowanie swojego nowego filmu w ostatni weekend, kiedy pokazał na Instagramie bilet na seans filmu Ciche miejsce: Dzień pierwszyi ujawnił, że zwiastun „Bando Stone i Nowy Świat będzie pokazywany w kinach właśnie przed nową produkcją studia Paramount Pictures. Dzisiaj zapowiedź trafiła już do sieci i możecie zobaczyć, jak zapowiada się historia wyprodukowana przez studio należące do Glovera we współpracy z RCA. Producentami wykonawczymi są wieloletni współpracownik aktora Hiro Murai, a także Fam Udeorji, Chad Taylor, Ibra Ake i Javier Alejandro.

Sprawdź też: Twórcy „Końca gry” chcieli wyreżyserować „Avengersów 5”. Marvel im odmówił.

Bohaterem filmu jest Bando Stone, słynny muzyk, który budzi się w świecie pozbawionym ludzi. Wędrując po opuszczonym mieście, spotyka w końcu młodą kobietę opiekującą się kilkuletnim dzieckiem. Trójka zagubionych bohaterów razem przemierza dystopijny, postapokaliptyczny świat pełen gigantycznych kałamarnic i groźnych stworzeń przypominających dinozaury. Zagrożeniem okazują się z czasem także pojawiające się na niebie wiązki tajemniczego lasera.

Data premiery nie została jeszcze ustalona, ale film „Bando Stone & the New World” powinien trafić do widzów jeszcze w tym roku.

zdj. YouTube