Talent wokalny Ariel w nowym fragmencie „Małej syrenki”

Na kilka tygodni przed premierą nowej wersji „Małej syrenki” do sieci trafił jeszcze jeden fragment remake'u Disneya z Halle Bailey w tytułowej roli. Opublikowany klip oferuje wgląd w talent wokalny ekranowej Ariel. Rzućcie okiem.

Niepokorna Ariel, najmłodsza z córek króla Trytona, pragnie dowiedzieć się więcej o świecie poza morzem i podczas wizyty na powierzchni zakochuje się w księciu Eryku. Podczas gdy syrenom zabrania się kontaktów z ludźmi, Ariel stara się podążać za głosem serca. Zawiera umowę ze złą Urszulą, która daje jej szansę na doświadczenie życia na lądzie, ale ostatecznie stawia jej życie — i koronę ojca — w niebezpieczeństwie.

Sprawdź też: „Strażnicy Galaktyki 3” – recenzja filmu. Marvel wstaje z kolan

Oprócz Bailey główną obsadę „Małej syrenki” w live action tworzą: Jonah Hauer-King jako książę Eryk, Javier Bardem jako Król Tryton, Melissa McCarthy jako Urszula oraz Jacob Tremblay udzielający głosu Florkowi, małej rybce, która jest najlepszym przyjacielem protagonistki. Reżyseruje Rom Marshall („Chicago”), który nakręcił film na podstawie scenariusza Davida Magee („Marzyciel”). 

Film trafi na ekrany polskich kin dokładnie 26 maja, czyli równolegle z premierą amerykańską.

Zdj. Disney