Taylour Paige i Haley Bennett dołączają do Jonathana Majorsa w filmie „Magazine Dreams”

Powiększa się obsada filmu „Magazine Dreams”, którego gwiazdą będzie Jonathan Majors znany ostatnio z seriali „Kraina Lovecrafta” oraz „Loki”. Do aktora dołączyły Taylour Paige, którą niedługo zobaczymy w filmie „Toksyczny mściciel” oraz Haley Bennett goszcząca niedawno na dużym ekranie za sprawą najnowszej ekranizacji Cyrano.

Film opowie o kulturyście-amatorze, który stara się odszukać ludzką więź w eksploracji sławy i przemocy. Jego wyreżyserowaniem zajmie się Elijah Bynum („Hot Summer Nights”) będący także autorem scenariusza. Tekst znalazł się na zeszłorocznej Czarnej Liście, czyli zestawieniu najciekawszych niezrealizowanych dotąd scenariuszy.

Sprawdź też: „Krzyk 6” będzie najbardziej krwawą odsłoną cyklu? W filmie zabraknie Neve Campbell.

Produkcją filmu zajmą się Jennifer Fox i Dan Girloy odpowiedzialna między innymi za „Wolnego strzelca”. W gronie producentów są także Jeffrey Soros oraz Simon Horsman. Do obsady produkcji „Magazine Dreams” dołączył ostatnio również Mike O'Hearn, amerykański kulturysta i model fitness, który czterokrotnie zdobywał tytuł Mr. Natural Universe. W swoim aktorskim dorobku O'Hearn ma takie produkcje jak „Ze śmiercią jej do twarzy”, „Barbarian” oraz „Keeper of Time”.

Źródło: deadline.com / zdj. Netflix / Universal Pictures / Mister Smith Entertainment