Te filmy i seriale zobaczymy w czerwcu na Polsat Box Go. Wśród nich polski serial, hit kina akcji i głośny slasher!

Na liście nowości, które w czerwcu pojawią się w Polsat Box Go najważniejsze miejsce zajmuje serialowa premiera miesiąca – polska produkcja medyczna „Sortownia” z Andrzejem Chyrą w roli głównej. Ten miesiąc na platformie to także nowe filmy — mroczne horrory, trzymające w napięciu filmy akcji, kino familijne i przygodowe. Sprawdźcie pełną listę.

„Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka” – 9 czerwca

To już 5. aktorska ekranizacja przygód dzielnych Galów, a zarazem pierwsza bez Gerarda Depardieu. Tradycyjnie, w polskiej wersji Obeliks przemawia głosem Wiktora Zborowskiego. W roli Asteriksa zobaczymy Guillaume'a Caneta, który jest również reżyserem i współautorem scenariusza. W pozostałych rolach plejada francuskich gwiazd, a także szwedzki piłkarz i gwiazda włoskiego klubu AC Milan -  Zlatan Ibrahimović jako ulubieniec Juliusza Cezara. Rok 50 p.n.e. Cesarzowa Chin, w wyniku zamachu stanu przeprowadzonego przez zdradzieckiego księcia, zostaje uwięziona. Córka porwanej władczyni – księżniczka Fu-Yi, wraz ze swoim wiernym ochroniarzem i fenickim kupcem, wyrusza do odległej Galii, aby szukać pomocy dla swojego kraju.

„John Wick 4” - premiera 15 czerwca

Niesamowita gra aktorska, ujęcia kamer, gra świateł i barw, wyszukane kompozycje i niezwykłe koncepty. Produkcja stanowi kontynuację historii bohatera, w którego postać od samego początku wciela się Keanu Reeves. John Wick prowadzi wojnę w pojedynkę przeciwko międzynarodowej Gildii Zabójców. Każde jego działanie pociąga za sobą śmierć, zarówno wrogów, jak i jego nielicznych przyjaciół. Odnajduje on jednak sposób na uwolnienie się z wszystkich długów wobec Rady, co łączyć się będzie z odnowieniem paru dawnych znajomości.

Sprawdź też: Tego polskiego filmu Netfliksa nie możecie przegapić! Recenzujemy „Dzień matki” z Agnieszką Grochowską

Serial miesiąca: „Sortownia” –  premiera 16 czerwca

Andrzej Chyra w serialu Sortownia dla Polsat Box Go.jpg

Zło czynione w imię dobra, sprawiedliwość wymierzana własnoręcznie w imieniu poszkodowanych, zbrodnia bez kary. „Sortownia” to historia lekarza, który zamiast bezwarunkowo ratować każde ludzkie życie, w uzasadnionych w swojej opinii przypadkach, postanawia je odbierać. Tymi działaniami utwierdza się w przekonaniu, że czyni świat lepszym i odzyskuje dawno utracony sens własnego życia. W roli głównej Andrzej Chyra.  Pierwsze dwa odcinki zostaną udostępnione w dniu premiery, kolejne będą pojawiać się w serwisie w piątki. Cały sezon liczy 8 odcinków.

„Puchatek: krew i miód” - premiera 22 czerwca

Reżyser Rhys Frake-Waterfield stworzył film inspirowany „Kubusiem Puchatkiem i przyjaciółmi”. Produkcja tylko dla dorosłych i to dla tych o mocnych nerwach. Film przenosi widza do mrocznego i tajemniczego Stumilowego Lasu, w którym ukrywają się porzuceni przez Krzysia Puchatek i  Prosiaczek. Bez przyjaciela, bez miłości i osamotnieni zmieniają się w żądne krwi bestie i rozpętują piekło w budzącym grozę Stumilowym Lesie.

Może zainteresuje Cię: Patryk Vega v Władimir Putin. Reżyser zmienia pseudonim i pokazuje zwiastun filmu o rosyjskim dyktatorze

„Pimi z krainy tygrysów” – już dostępny

To produkcja z niezwykle ważnym ekologicznym przekazem i ładunkiem emocji tj. empatia, strach, lęk, jednocześnie niezwykle majestatyczna pod względem wizualnym (zdjęcia do filmu kręcono w Nepalu, Bhutanie i we Włoszech). Historia osieroconego chłopca o imieniu Balmani, który ratuje małego tygryska przed bezlitosnymi kłusownikami. Zwierzę i chłopiec zawiązują sojusz, udaje im się uciec i razem wyruszają w długą i niebezpieczną podróż do odległego sanktuarium, gdzie, jak wierzy Balmani, będą bezpieczni.

W tym miesiącu w Polsat Box Go do dyspozycji widzów będą także takie nowe tytuły filmowe jak:

 • Decydująca runda
 • Dzieci Ireny Sendlerowej
 • Wilcze stado
 • Plan na miłość
 • Masz Ci los!
 • W gorsecie
 • Maszyna Goldberga
 • Najbardziej samotny chłopak na świecie
 • Powiedz to inaczej
 • Nietykalny

PBGo_czerwiec_nowoscifilmowe.jpg

Źródło: Informacja Prasowa Polsat / Zdj. Polsat