Te seriale i filmy Polacy oglądali na Netflix najczęściej. TOP 10 tygodnia

W ostatnich dniach na polskim Netfliksie doszło do starcia wagi ciężkiej. Bój o uwagę polskich widzów stoczyły filmy „Dziewczyny z Dubaju” i „Tyler Rake 2”. Ostatecznie zwycięsko z tego starcia wyszła polska produkcja i akcyjniak z Chrisem Hemsworthem musiał uznać wyższość naszych dziewczyn. Sprawdźcie, jak wyglądało to w świecie seriali.

W Polsce „Dziewczyny z Dubaju” lepsze niż „Tyler Rake 2

W zeszłym tygodniu do oferty Netfliksa w końcu zawitały „Dziewczyny z Dubaju” wyreżyserowane przez Marię Sadowską. Jak można było przypuszczać, film nawiązujący do słynnego skandalu z udziałem polskich modelek na Bliskim Wschodzie okazał się wielkim hitem wśród widzów Netfliksa i ostatecznie wyprzedził w tygodniowym zestawieniu nawet wielką globalną premierę, jaką było widowisko akcji „Tyler Rake 2”. Podium domknął superbohaterski film „Venom 2: Carnage”.

Sprawdź też: Największe hity Netfliksa! Nowe TOP 10 seriali i filmów wszech czasów.

W świecie seriali zwyciężył wracający po latach z szóstym sezonem serial „Czarne lustro”, a na drugim miejscu zameldowała się kolejna odsłona popularnej serii „Jeszcze nigdy…”. W pierwszej dziesiątce znajdują się jeszcze cały czas dwa projekty z Arnoldem Schwarzeneggerem. Dokumentalny miniserial o popularnym gwiazdorze zajął piąte miejsce, tuż za wracającym z pierwszym odcinek nowego sezonu „Outlanderem”, a serial akcji „FUBAR”, który przedłużono ostatnio na drugi sezon, zamyka zestawienie tygodnia.

Seriale: TOP 10 tygodnia w Polsce na Netflix:

 1. „Czarne lustro” sezon 6
 2. „Jeszcze nigdy…” sezon 4
 3. „Fałszywy profil” sezon 1
 4. „Outlander” sezon 7
 5. „Arnold”
 6. „Szpital New Amsterdam” sezon 3
 7. „Bloodhounds” sezon 1
 8. „Matka do wynajęcia” sezon 1
 9. „Dni” sezon 1
 10. „FUBAR” sezon 1

Filmy: TOP 10 tygodnia w Polsce na Netflix:

 1. „Dziewczyny z Dubaju”
 2. „Tyler Rake 2”
 3. „Venom 2: Carnage”
 4. „W moim stylu”
 5. „Cudowne tygodnie”
 6. „Piękne życie”
 7. „Tyler Rake”
 8. „Psi Patrol: Film”
 9. „Rekin i Lava: Przygoda w 3D”
 10. „Spider Man Uniwersum”

zdj. Natalia Kononchuk / Depositphotos.com