Tego inkwizytora zobaczymy w serialu o Ahsoce Tano. Nowe fotki z produkcji Disney+

Choć „Ahsoka”, czyli nowa seria osadzona w świecie „Gwiezdnych wojen”, rozegra się w tym samym czasie, co „The Mandalorian”, scenarzyści zdołali wpisać w fabułę członka inkwizycji, eliternaj grupy wojowników pod wodzą Dartha Vadera. Zerknijcie jak na nowym zdjęciu prezentuje się tajemniczy bohater produkcji z Rosario Dawson. Zadebiutował też nowy kadr z udziałem głównej bohaterki i Natashu Liu Bordizzo (jako Sabine Wren).

Przypomnijmy, że „Ahsoka” będzie kontynuował opowieść tytułowej bohaterki, która ruszy tym razem śladem Wielkiego Admirała Thrawna (w tej roli najprawdopodobniej pojawi się Lars Mikkelsen). W głównej roli wraca Rosario Dawson (po raz pierwszy raz w roli byłej parawanik Anakina Skywalkera zobaczyliśmy ją w „The Mandalorian”). W obsadzie są też: wspomniana Natasha Liu Bordizzo i ukraińska aktorka Ivanna Sakhno.

Podczas panelu Star Wars Celebration oficjalnie potwierdzono, że Mary Elizabeth Winstead zagrała w serialu postać Hery Syndulli znanej z „Rebeliantów” zaś Lars Mikkelsen zadebiutuje w konwencji live-action jako Wielki Admirał Thrawn. Z kolei znanego z „Rebeliantów” Ezrę Bridgera w produkcji sportretuje Eman Esfandi. W tamtej animowanej produkcji dużą rolę odegrali właśnie inkwizytorzy, wojownicy których zadaniem było poszukiwanie rycerzy Jedi zbiegłych po Rozkazie 66. Choć na etapie głównej części „Ahsoki” grupa już nie funkcjonuje, możemy założyć, że bohater pojawi się w ramach jednej z retrospekcji. Zerknijcie, jak będzie się prezentował.

Star Wars Ahsoka Inkwizytor.jpg

Star Wars Ahsoka.jpg

Scenariusz do serialu stworzył Dave Filoni, jeden z głównych twórców animacji „Wojny Klonów” i „Rebelianci”. „Ahsoka” zadebiutuje na platformie Disney+  w sierpniu bieżącego roku. Jednym z reżyserów „Ahsoki” jest Peter Ramsey, twórca animacji „Spider-Man Uniwersum”. Za kamerą stanęli też Steph Green, Jennifer Getzinger, Geeta Patel, Rick Famuyiwa (któremu przypadła rola wyreżyserowania obu finałowych odcinków bieżącego sezonu „The Mandalorian”) oraz sam Filoni

zdj. EMPIRE