Tego serialu brakowało na Disney+. Teraz możecie oglądać wszystkie sezony!

Szukacie serialowej produkcji, która umili Wam letnie wieczory? Do oferty serwisu Disney+ trafił właśnie jeden z tytułów, który idealnie nadaje się na tego typu seanse. Od dzisiaj na platformie znajdziecie wszystkie sezony „Justified: Bez przebaczenia”, którego gwiazdorem jest Timothy Olyphant.

Serial „Justified: Bez przebaczenia” w całości dostępny na Disney+

Do oferty platformy Disney+ trafiła dzisiaj serialowa produkcja „Justified: Bez przebaczenia”, której wielu widzom brakowało w katalogu serwisu. Co istotne, na platformie dostępne są od razu wszystkie sezony serialu opartego na powieści Elemore'a Leonarda opowiadającego o Raylanie Givensie, szeryfie federalnym z Kentucky. To oznacza, że do dyspozycji macie 6 serii składających się w sumie na 78 odcinków. Serial możecie oglądać na platformie Disney+ z lektorem lub polskimi napisami. Do tej pory „Justified: Bez przebaczenia” dostępny był tylko w serwisach Play Now oraz Canal+ Online.

Sprawdź też: Streamingowy pojedynek Benna Afflecka i Jennifer Lopez. Który film lepiej obejrzeć?

D+_Wave 3 Launch Breadth_Display_300x60_SA X2 - David Glants.png

Serial debiutował na małym ekranie 16 marca 2010 roku w stacji FX. Jego emisja trwała do 2015 roku, ale jeśli po obejrzeniu sześciu sezonów nadal będziecie czuć niedosyt, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Jeszcze latem tego roku swoją premierę będzie miał serial „Justified: City Primeval” będący limitowaną kontynuacją głównej serii z Timothym Olyphantem w roli głównej. Wzorem oryginału produkcja została oparta na powieści Elemore'a Leonarda pt. „City Primeval: High Noon in Detroit”.

Sprawdź też: Kiedy „Strażnicy Galaktyki 3” trafią na Disney+? O szybkiej premierze możemy zapomnieć.

Fabuła nowego serialu skupia się wokół historii mordercy Clementa Mansella (w tej roli Boyd Holbrook), znanego pod jako „Oklahoma Wildman”. Akcja „City Primeval” rozgrywa się osiem lat po tym, jak Raylan opuścił Kentucky. Bohater mieszka teraz w Miami, próbując pogodzić pracę szeryfa z wychowaniem 14-letniej córki. Przypadkowe spotkanie na autostradzie sprawia, że trafia on do Detroit, gdzie spotyka Clementa

źródło: Filmozercy / zdj. Disney / FX