Ten HORROR podbijał kina. W końcu można go obejrzeć na SkyShowtime!

Na platformę SkyShowtime wpadła właśnie kolejna tegoroczna premiera kinowa. Do oferty serwisu dołączył jeden z najpopularniejszych horrorów ostatnich kilkunastu miesięcy: film „M3GAN” opowiadający o morderczej lalce.

Głośna premiera na SkyShowtime. Horror „M3GAN” w końcu trafił do streamingu

M3GAN debiutowała w kinach w styczniu tego roku i szybko okazała się finansowym sukcesem  – wystarczyło niespełna dwa tygodnie od premiery, aby studio Universal Pictures poinformowało o zamówieniu kontynuacji. Przez cały pobyt w kinach film zebrał ponad 179 mln dolarów przy budżecie wynoszącym zaledwie 12 mln dolarów. Nowy horror cieszył się też sporym uznaniem wśród krytyków i widzów, którzy wystawili mu odpowiednio 93% i 78% pozytywnych ocen.

Sprawdź też: To byłby casting MARZEŃ! Disney chce obsadzić FLORENCE PUGH w kultowej roli.

Główną gwiazdą filmu jest Allison Williams (Uciekaj!) wcielająca się w Gemmę, genialną inżynierkę pracującą w firmie produkującej zabawki. Przy użyciu sztucznej inteligencji bohaterka opracowuje M3GAN. Realistyczna lalka zostaje zaprogramowana jako najwspanialsza towarzyszka dziecka i największy sojusznik rodzica. Kiedy Gemma niespodziewanie zostaje opiekunką swojej osieroconej siostrzenicy, postanawia skorzystać z pomocy prototypu M3GAN – a decyzja ta przynosi niewyobrażalne konsekwencje

Ogłoszono już, że w obsadzie sequela powrócą Allison Williams i Violet McGraw, którym udało się przeżyć pierwsze starcie z morderczą lalką. Jako producenci nad filmem ponownie będą czuwali James Wan i Jason Blum.

zdj. SkyShowtime